Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Однотонна тканина для рулонних штор

На сьогоднішній день все більша частина населення віддає перевагу практичним елементам інтер'єру. Рулонні штори не є винятком і це не дивно. Таке оформлення вікон вносить в приміщення нотки витонченості і стилю; захищає від попадання прямих сонячних променів. Головною і основним завданням при покупці рулонних штор є вибір тканин. Саме від неї залежить зовнішній вигляд готового виробу.

Однотонні рулонні штори

Як вибрати однотонну тканину для рулонних штор?

Однотонна тканина стане прекрасним доповненням будь-якого приміщення, не залежно від призначення: офіс, салон, кухня і т.д. Тільки варто визначитися в тональності. Для створення контрасту необхідно, щоб рулонна штора гармонійно вписалася в створений інтер'єр приміщення. Однотонна тканина для рулонних штор зобов'язана відрізнятися від тональності стін в приміщенні (бути темніше або світліше). В іншому випадку, рулонні штори вже не будуть виглядати так розкішно і передавати атмосферу злагодженого інтер'єру.

Наша компанія пропонує гідний асортимент однотонних тканин різної щільності. Ми виготовимо унікальні, функціональні і сучасні рулонні штори. Необхідна консультація і допомога у виборі? Без проблем! Нам підвладне будь-яке ваше побажання і перевагу! У нас ви знайдете рулонні штори всіх відтінків: білі, зелені, червоні, сірі, жовті, бірюзові, бежеві.