Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Римські карнизи

Навіть мода сучасного інтер'єру диктує свої умови і вже багато звичних всім нам речі замінюються на інші, більш функціональні і практичні. Таким чином, стали досить актуальними і римські штори, які прийшли до нас із Стародавнього Риму.
Римські штори - це полотна з тканини, драпирующиеся горизонтально. У розправленому вигляді вони мають вигляд ідеально рівній поверхні, а в зібраному - акуратною гармошки з декількох смуг. Вони створені для тих, хто віддає перевагу лаконічності і елегантною простоті в дизайні приміщення.
Якщо ж ця модель не пройшла повз вашу увагу, то під час її придбання не забудьте приділити особливу увагу і карнизу для римських штор, який забезпечить їх максимально правильне кріплення.
Римські карнизи відмінно справляються зі своїм головним завданням, адже тільки з їх допомогою у вас вийти зібрати на необхідній висоті і красиво задрапірувати саму тканину. Чим же ще можуть похвалитися ці елементи?

Головні переваги римських карнизів:

  • Універсальність римських карнизів, яку забезпечує спеціальна липка стрічка, дозволяє використовувати їх навіть для австрійських, французьких штор. Також вони надають можливість повною мірою насолодитися зручністю дистанційного керування і прикрасити будь-яке вікно нестандартної форми.
  • Абсолютно простий догляд, що не вимагають особливих зусиль, додаткових витрат і величезної кількості вільного часу. Весь процес очищення полягає в елементарній маніпуляції: періодичне протирання губкою або тієї ж мікрофіброю від всіляких забруднень.
  • Можливість кріплення на віконні прорізи, до стелі, стін, що ще більше підтверджує їх вищезгадану універсальність, а також чималу практичність і відмінну функціональність.
  • Доступна і цілком прийнятна ціна римських карнизів, що дозволяє миттєво зробити покупку при найменшій необхідності.
  • Високоякісні матеріали виготовлення, які забезпечують тривалий експлуатаційний термін всієї конструкції, її стійкість до всіляких деформацій і ударам.

Поради щодо вибору римського карниза

  • Як тільки ви вирішите купити римський карниз, вибирайте виключно надійні і довговічні вироби. Врахуйте, що в більшості випадків занадто низька ціна - це можливість наштовхнутися на неякісний товар невідомого виробника.
  • Вибирайте модель, виходячи з інтер'єру самого приміщення. Наприклад, для сучасних дизайнів відмінно підійдуть конструкції з алюмінієвого сплаву, а ось при бажанні додати кімнаті нікого ретро приділіть особливу увагу дерев'яним карнизах.
  • Якщо ваш віконний отвір відрізняється неправильної, досить великий або ж просто нестандартної формою, то кращим рішенням для нього стане так звана «моторизована модель». Для стандартних вікон підійдуть варіанти з механізмом ланцюжка механізмом, який перетворить весь процес управління в суцільне задоволення.