Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Готові римські штори

Традиційні фіранки відійшли на другий план і все більше споживачів віддають перевагу готовим римським шторам. Немає сенсу купувати звичайний варіант, який не є практичним. Не треба прирівнювати римські штори до жалюзі. На сьогоднішній день ринок багатий достатком оригінальних штор.

Унікальність римських штор

Готова римська штора на вікна відрізняється від всіх звичних класичних штор. Головне особливість - рівні складки, які утворюються при підйомі (в ширину 20-30 сантиметрів). У відкритому стані - це рівне гладке полотно.
У чому ж відмінність готових римських штор від виконаних за індивідуальним замовленням?
Основні відмінності - випуск стандартних розмірів і більш дешева конструкція. Чому? Тому що, виконана з недорогих матеріалів. Наприклад, при індивідуальному замовленні ви можете вибрати найбільш розкішну тканину, яка не тільки відрізняється за зовнішнім виглядом, але і за вартістю.
Готові римські штори мають ряд переваг:

  • Простота догляду. Досить регулярно притирати вологою ганчірочкою і тоді вони будуть служити протягом багатьох років, радуючи не тільки погляд господарів будинку, а й його гостей;
  • Зовнішній вигляд готового виробу завжди ідеальний. Навіть, використовуючи їх на кухні, при смаженні і виділення різних запахів, римські штори не вбирають ніяких з них;
  • Універсальність. Готові римські штори чудово поєднуватимуться в парі з тюлямі, портьєрами і іншими елементами декору;
  • Екологічно чисті. Завдяки антибактеріальним і протиалергенним властивостям чудово підійдуть і в дитячу кімнату.

Ціна готових римських штор порадує будь-якого споживача. Це не розкіш, це - реальність і можливість придбати гідного помічника в приміщення будь-якого призначення. Купити готові римські штори досить просто, достатньо лише мати бажання і втілювати його в дію. А купити римські штори у професіоналів - це звернутися в нашу компанію. Наші фахівці з радістю допоможуть вибрати відповідну за розміром і характеристиками конструкцію.