Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Ролети день-ніч

Ролети день-ніч - це система, яка має можливість регулювання світлового потоку. Модель прекрасно підходить інтер'єру будь-якого приміщення. Використання полотна з чергуються смугами в конструкції визначає другу назву такого зручного пристосування - жалюзі день-ніч "зебра".

ролети день-ніч

Серед основних плюсів ролет день-ніч можна вказати:

  • Зменшення нагрівання повітря в приміщенні за рахунок розсіювання світлового потоку;
  • Зручне регулювання рівня та інтенсивності світла;
  • Простір візуально розширюється;
  • Створення оригінального дизайнерського рішення за допомогою комбінування полотна.

В жалюзі день-ніч використовується спеціальна якісна тканина, що не піддається забрудненню, прекрасно відштовхує вологу і не вигоряє під сонячними променями. Матеріал весь трохи, а весь догляд реально звести до використання сухий щітки для усунення мінімальної кількості пилу, що скупчився.

Рівномірний чергування тканини створює вражаючий ефект, за рахунок чого ролети на вікна день-ніч виглядають легко і повітряно, одночасно закриваючи приміщення від інтенсивного світла сонця.

Інтернет магазин Roletoff пропонує купити ролети день-ніч в Києві за відмінною ціною. Продумане рішення і подвійний шар тканини сприяють можливості індивідуально регулювати інтенсивність світла, чого абсолютно не можна досягти з звичайними шторами.

Особливості управління жалюзі день-ніч

Рулонні штори в Києві користуються популярністю не тільки за рахунок краси, але і завдяки зручності управління конструкцією. Система надійно кріпиться на вікнах, тому ймовірність деформації або поломки повністю виключається. Укладати штори день-ніч в два шари дозволяє міцна нижня планка, а механізм зі спеціальної ланцюжком комфортно регулює рівень інтенсивності світлового потоку.

Переміщати можна окремо кожен шар тканини, чого неможливо досягти з іншими системами. Автоматична фіксація дозволить встановлювати певний рівень довжини, тому повністю звільнити вікно від штори не буде суттєвою проблемою. Існує кілька типів день-ніч жалюзі, основна відмінність між якими полягає в наявності або відсутності спеціального короба.

Купити рулонні штори день ніч в Києві або по Україні, ціни

Ціна на ролети день-ніч залежить від виду, колірного рішення і використовуваного матеріалу. В інтернет магазині Roletoff ви знайдете кращі пропозиції за оптимальними розцінками в Україні і зможете заощадити. Представлена ​​продукція має гарантію якості і сертифікати про оригінальний походження. Купити ролети день-ніч є прекрасним рішенням, так як вони є екологічно чистими і абсолютно безпечні для людини, а з простим управлінням впорається навіть дитина.

Після оформлення заявки співробітник нашої компанії виїде в зручне для вас час і проведе необхідні виміри ролет день і ніч. Дизайн може підбиратися і виготовлятися в індивідуальному порядку, на вашу перевазі.