г. Киев, ул. Богатырская 9, офис 40
Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 533-43-83
        +38(068) 283-20-77

Ролети день-ніч. Подвійні рулонні штори (жалюзі) день-ніч. Зебра.

В інтер'єрі будь-якої кімнати вкрай корисною виявляється функція можливості регулювання світлового потоку, адже постійно перебувати під яскравими променями сонця практично неможливо. І тоді вам на допомогу прийдуть ролети день-ніч.

Рулонні штори день-ніч стануть ідеальним виходом з ситуації, що склалася і дозволять відчувати себе абсолютно комфортно. Використання смугастої тканини в конструкції визначає другу назву такого зручного пристосування - жалюзі день-ніч - зебра.

рулонні штори день-ніч

Купити ролети день-ніч пропонує за низькою ціною інтернет-магазин Roletoff. Продумане рішення і подвійний шар тканини сприяють можливості індивідуально регулювати інтенсивність світла, чого абсолютно не можна досягти з звичайними шторами.

Серед основних плюсів системи можна вказати:

    Зменшення нагрівання повітря в приміщенні за рахунок розсіювання світлового потоку;
    Зручне регулювання рівня та інтенсивності світла;
    Простір візуально розширюється;
    Створення оригінального дизайнерського рішення за допомогою комбінування тканини.

В системі використовується спеціальна якісна тканина, що не піддається забрудненню, прекрасно відштовхує вологу і не вигоряє під сонячними променями. Матеріал весь трохи, а весь догляд реально звести до використання сухий щітки для усунення мінімальної кількості пилу, що скупчився.

Рівномірний чергування тканини створює вражаючий ефект, за рахунок чого конструкція виглядає легко і повітряно, одночасно приховуючи приміщення від інтенсивного світла сонця.

Управління конструкцією

Рулонні штори день-ніч в Києві користуються популярністю не тільки за рахунок краси, але і завдяки зручності управління конструкцією. Система надійно кріпиться на вікнах, тому ймовірність деформації або поломки повністю виключається. Укладати штори в два шари дозволяє міцна нижня планка, а механізм зі спеціальної ланцюжком комфортно регулює рівень інтенсивності світлового потоку.

Переміщати можна окремо кожен шар тканини, чого неможливо досягти з іншими системами. Автоматична фіксація дозволить встановлювати певний рівень довжини, тому повністю звільнити вікно від штори не буде суттєвою проблемою. Існує кілька типів рулонних штор, основна відмінність між якими полягає в наявності або відсутності спеціального короба.

Ціна рулонних штор (ролет) день-ніч

Вартість конструкції залежить від виду, колірного рішення і використовуваного матеріалу. В інтернет-магазині Roletoff ви знайдете кращі пропозиції за оптимальними розцінками і зможете заощадити. Представлена ​​продукція має гарантію якості і сертифікати про оригінальний походження. Ролети день-ніч є екологічно чистими і абсолютно безпечні для людини, а з простим управлінням впорається навіть дитина.

Після оформлення заявки співробітник нашої компанії виїде в зручне для вас час і проведе ряд важливих вимірів. Дизайн може підбиратися і виготовлятися в індивідуальному порядку, на вашу перевазі.