Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Рулонні штори відкритого типу

Рулонні штори на вікна можна назвати «золотою серединою» між звичними тканинними шторами і класичними жалюзі. Такі безшовні тканинні полотна мають просту конструкцію - згортаються в рулон при закритті і розпрямляються - при відкритті.
Серед усього асортименту вишуканих рулонних штор моделі відкритого типу користуються особливою популярністю. Доступність, простота монтажу і велика різноманітність забарвлень - це особливості, які змушують споживачів звернутися до класичних рулонних штор.

рулонні штори відкритого типу

Рулонні штори відкритого типу - це надійний захист від:

  • інфрачервоних і ультрафіолетових променів;
  • відблисків на екрані телевізора, комп'ютера і проектора;
  • цікавих поглядів перехожих.

Найпопулярніші матеріали для створення щільних і елегантних відкритих рулонних штор - поліефірна тканина, бавовна і льон. Всі ці тканини розсіюють денне світло і не нагріваються при контакті з прямими сонячними променями. Крім типу тканини, при виборі ідеальної моделі варто враховувати колірну гамму і спосіб кріплення.

Топ-5 переваг рулонних штор відкритого типу:

  1. Сумісність з панорамними і нестандартними вікнами.
  2. Наявність спеціального пилевідштовхуючого і не горючого просочення для захисту тканини від ультрафіолетових променів. Вишукані полотна не потребують трудомісткого догляду - досить протирати їх сухою м'якою тканиною раз в тиждень.
  3. Універсальність монтажу - рулонні штори відкритого типу можуть монтуватися у віконному отворі, а також в стіні і в стелі.
  4. Більше 500 тканин і забарвлень, завдяки чому споживач вибирає вишуканий виріб в тон меблів. Рулонні штори на вікна бувають пастельними або яскравими; однотонними і візерунчастими; одноколірними або різноколірними.
  5. Доступний тип штор для офісу і дому.

Якщо традиційні гардини асоціюються з громіздкою тканиною біля вікна, то рулонні штори на пластикові вікна - це компактний і акуратний захист від зайвого сонячного світла. Вночі штори можна згорнути в рулон, а вдень - розгорнути і опустити на вікно.
Регулюються рулонні штори відкритого типу пластмасовим ланцюжком, який закріплений біля валу.

LEN
LEN