г. Киев, ул. Миропольская, 8-а
Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 533-43-83
        +38(068) 283-20-77

Рулонні штори відкритого типу

Той, хто бажає вігородитися від зайвого сонячного освітлення, не перестає шукати оригінальні варіанти: встановлювати тоновані пластикові вікна, купувати щільні тканинні штори або закриватися від сонця за допомогою жалюзі.

рулонні штори відкритого типу

Рулонні штори на вікна можна назвати «золотою серединою» між звичними тканинними шторами і класичними жалюзі. Такі безшовні тканинні полотна мають просту конструкцію - згортаються в рулон при закритті і розпрямляються - при відкритті.

Серед усього асортименту вишуканих рулонних штор моделі відкритого типу користуються особливою популярністю. Доступність, простота монтажу і велика різноманітність забарвлень - це особливості, які змушують споживачів звернутися до класичних рулонних штор.

Рулонні штори відкритого типу - це надійний захист від:

- інфрачервоних і ультрафіолетових променів;
- відблисків на екрані телевізора, комп'ютера і проектора;
- цікавих поглядів перехожих.

Найпопулярніші матеріали для створення щільних і елегантних відкритих рулонних штор - поліефірна тканина, бавовна і льон. Всі ці тканини розсіюють денне світло і не нагріваються при контакті з прямими сонячними променями. Крім типу тканини, при виборі ідеальної моделі варто враховувати колірну гамму і спосіб кріплення.

Топ-5 переваг рулонних штор відкритого типу:

- Сумісність з панорамними і нестандартними вікнами.
- Наявність спеціального пилевідштовхуючого і не горючого просочення для захисту тканини від ультрафіолетових променів. Вишукані полотна не потребують трудомісткого догляду - досить протирати їх сухою м'якою тканиною раз в тиждень.
- Універсальність монтажу - рулонні штори відкритого типу можуть монтуватися у віконному отворі, а також в стіні і в стелі.
-  Більше 500 тканин і забарвлень, завдяки чому споживач вибирає вишуканий виріб в тон меблів. Рулонні штори бувають пастельними або яскравими; однотонними і візерунчастими; одноколірними або різноколірними.
-  Доступний тип штор для офісу і дому.

Якщо традиційні гардини асоціюються з громіздкою тканиною біля вікна, то рулонні штори на пластикові вікна - це компактний і акуратний захист від зайвого сонячного світла. Вночі штори можна згорнути в рулон, а вдень - розгорнути і опустити на вікно.

Регулюються рулонні штори відкритого типу пластмасовим ланцюжком, який закріплений біля валу.