Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Касетні рулонні штори закритого типу

Касетні рулонні штори закритого типу - це компромісний варіант для тих, хто не може вибрати між портьєрами і класичними жалюзі. Безшовне тканинне полотно з великим навантаженням знизу дозволяє надійно відгородитися від сліпучих сонячних променів і цікавості випадкових перехожих.

кассетні рулонні штори Рулонні штори закритого типу кріпляться на віконний проріз, на відміну від систем відкритого типу, які можуть монтуватися на стіну. У щільному акуратному рулоні, штори знаходяться вночі, а вдень вони служать надійним бар'єром від зайвого сонячного освітлення і відблисків на екрані.

Закриті рулонні штори на пластикові вікна володіють такими додатковими компонентами:

  • Коробом або касетою, який закриває робочий вал.
  • Направляючими для щільного прилягання полотна до вікна.
  • Зажимами для кріплення нижньої планки.

Переваги систем закритого типу:

Удосконалена конструкція і великий асортимент квітів і візерунків не можуть не позначитися на вартості готового виробу. Цей несуттєвий недолік повністю компенсується такими перевагами:

  • 10-річним терміном служби ролетних штор - короб захищає кромку тканини і сам вал від зовнішніх впливів.
  • Можливістю автоматичного управління - керувати своїм комфортом житель компактної квартири або великого заміського будинку може і дистанційно.
  • Імітацією цілісності тканинного полотна і вікна - П-образними зажимами штора надійно фіксується у віконному отворі.
  • Плавним та рівним регулюванням рулонних штор за рахунок направляючих і затискачів.
  • Виготовленням ролетів за індивідуальними розмірами за 1 день - тепер касетні рулонні штори купити можна для затишної мансарди з трикутним вікном, звичайної спальні і просторого офісу в сучасному бізнес-центрі.

Касетні рулонні штори - це багатофункціональний елемент. Їх можна називати і окремою декоративною прикрасою, заміною звичних важких штор, і альтернативою горизонтальних жалюзі з пластика - все затвердження будуть вірними на 100%.
Рулонні штори закритого типу щільно прилягають до вікна і затримують від 75% сонячного світла. В затіненому приміщенні зручно використовувати проектор та іншу оргтехніку, тому таке рішення користується особливою популярністю при облаштуванні переговорної кімнати або конференц-залу. У житловому будинку рулонні штори захистять короткий денний сон і приватне життя його власників.
Серед великого асортименту типів тканини і забарвлень кожен може підібрати вишукані штори під колір меблів або стін.

LEN
LEN