Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Перголи

Наявність власного будинку - це багатство, а прикраса ділянки - це наш комфорт. Особливо в теплу пору року хочеться більше часу проводити на свіжому повітрі. Іноді наш відпочинок псують несприятливі умови: непередбачений дощ або, навпаки, палюче виснажливе сонце. На сьогоднішній день цю проблему можна вирішити за допомогою перголи. Її головне завдання - створення затіненої зони для відпочинку на ділянці. Зовнішній вигляд - це арка, завдяки якій можна перебувати цілий день на свіжому повітрі, незважаючи на погодні умови.

Пергола прийшла до нас із Стародавнього Риму, тоді її використовували суто в утилітарних цілях. На сьогоднішній день в сучасному світі - конструктивне архітектурне рішення.

Використання перголи в інтер'єрі

  • Тент (навіс) - забезпечує максимальний захист від сонця. Така пергола може виступати в якості альтанки, навісу над дитячим майданчиком або стоянкою автомобіля. Конструкція дозволяє використовувати перголу в двох варіантах: примикання до будинку або яка стоїть окремо. Головне розуміти, для якої мети вона вам необхідна.
  • Ширма - дозволяє отримати відокремлені куточки на ділянці. Добре користується попитом в ландшафтному дизайні. Ширма допоможе приховати недоліки ділянки (наприклад, немальовничі споруди), сховатися від небажаної зацікавленності сторонніх.
  • Тунель - прекрасно вписується над доріжкою або стежкою.
  • Козирок - ідеальна конструкція для південних будинків. Закриває прямі попадання сонячних променів, що прекрасно позначається на зменшення теплового навантаження в будинку в спекотні виснажливі дні.

Перш, ніж встановити перголу, слід розуміти і враховувати основні фактори: вона повинна не тільки гармоніювати з ділянкою, але і поєднуватися з архітектурою будинку; а розмір повинен поєднуватися з іншими прибудовами і її призначенням. Наприклад, масивна пергола з дерева стане відмінним варіантом на великій ділянці для гучних вечірок.

Пергола вимагає регулярного догляду, в такому випадку вона буде служити вам вірою і правдою. Не залежно від того, з якого матеріалу вона виготовлена ​​обробка антисептиком і подальше фарбування необхідні для її зовнішнього вигляду і довгих років служби!