Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Мотузкові вертикальні жалюзі Бриз

А вас можна назвати любителем неординарних і стильних речей в інтер'єрі? Якщо відповідь позитивна, то поспішіть придбати для себе відмінну альтернативу штор - мотузкові жалюзі. Вони є справжнісінькою новинкою на сучасному ринку, але все ж свою частку популярності вже встигли завоювати. Тому, пропонуємо розглянути цей винахід більш детально і в ідеалі дізнатися, що він з себе представляє.

Вертикальні мотузкові жалюзі Бриз

Мотузкові вертикальні жалюзі: особливості їх конструкції

  Мотузкові вертикальні жалюзі - свого роду прикраса, що представляє собою набір ниток. Механізм управління абсолютно простий і зрозумілий, а їх історія насправді почалася ще дуже давно на Сході, де вони колись з'явилися вперше.
  Дана конструкція створює особливу нитяну завісу, який дозволяє розділити на зони простір будь-якої кімнати. Чи варто говорити про те, що саме вона визнана найактуальнішим рішенням в дизайні на сьогоднішній день?
  Своє застосування мотузкові жалюзі знайшли як серед житлових приміщень, так і в різних офісах, кафе, ресторанах тощо. Що стосується останніх, то тут вони вдало доповнюють інтер'єр і надають йому особливу атмосферу комфорту. Щодо житлових приміщень конструкції також не менше функціональні: з ними можна створити напівпрозоре покриття на вікнах, прикрити вхід в кімнату і як вже було сказано вище - розділити зони, наприклад, на робочу і спальну.
  Купити мотузкові вертикальні жалюзі в Києві необхідно і тому, хто віддає перевагу якоїсь легкості в інтер'єрі. Нижні частини ламелей у них ніяк не скріплені між собою і навіть не мають додаткових тягарців. Надалі це дозволяє всьому виробу м'яко розвиватися від подуву вітру, тим самим створюючи якусь чарівну і заспокійливу атмосферу.

Основні переваги мотузкових жалюзі

  • Величезний вибір, виходячи з фактури і колірної гами вироби, що дозволяє знайти «свій» варіант, ідеально поєднується з усім інтер'єром.
  • Можливість створювати оригінальні і стильні дизайни. Так, конструкція відмінно виглядає у вигляді самостійного елементу і непогано поєднується з класичними шторами і фіранками з легкого тюлю.
  • Гарантована практичність, що дозволяє не морочитися з доглядом і очищенням будь-якої моделі. Вони абсолютно не накопичують на собі пил, а забруднити їх досить важко.
  • Ціна мотузкових вертикальних жалюзі і їх якість в якійсь мірі навіть несумісні. Витративши один раз певну суму, ви отримуєте довговічний і надійний продукт, здатний замінити будь-які штори та інші види жалюзі.
  • Максимально простий монтаж і особлива світлотінь, що створюється при їх допомоги: приміщення не буде занадто яскраво освітлюватися, але й суцільний морок вам не загрожує.
  • Завдяки своїй легкості, мотузкові жалюзі забезпечують нормальну циркуляцію повітря, гарантуючи при цьому свіжість в кімнаті. А ось щільні штори цим похвалитися не можуть, адже вони всіляко перешкоджають правильному доступу кисню в приміщення.