Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Зовнішній сонцезахист

У теплу пору року, особливо в літню пору, присутнє бажання сховатися від пекучого сонця. З'являється багато чинників, яких хочеться уникнути (кондиціонер отримує навантаження, приміщення нагрівається до нестерпної температури, може змінити колір і меблі і т.д.). У сучасному світі цю проблему легко вирішити за допомогою зовнішньої сонцезахисту.

На зміну звичайним тентам і навісам прийшли функціональні сонцезахисні системи: перголи, маркізи, саншілд, рефлексолі і фасадні жалюзі. Такі конструкції затримують тепло, залишаючи його за межами. Завдяки цьому температура в приміщенні на 3-7 градусів нижче. Українському споживачеві перераховані сучасні конструкції практично не знайомі.

Види систем та їх особливості

  • Рефлексолі - ролети з тканини. Виготовлені з міцного спеціального матеріалу, мають надійні системи фіксації тканини. Такі штори захистять не тільки від сонця, але і від вітру. До їх переваг можна ще додати захист і від ультрофиолету, мають звуко та теплоізоляційні властивості.
  • Перголи - свого роду, архітектурна споруда. В даний час це красива і функціональна конструкція. Така споруда складається з арок і секцій, здатна надати майданчику ресторану або саду приватного домоволодіння благородство, красу і оригінальність. Пергола універсальна споруда - затишний куточок для відпочинку не тільки у жарку погоду, але і під час короткочасного дощу.
  • Маркізи - постійна конструкція для захисту від сонця. Але це не означає, що вони повинні служити цілий рік: можливість їх прибрати присутня завжди. Розрізняють декілька видів: вертикальні, горизонтальні, подвійні, висувні, у вигляді тераси.
  • Фасадні жалюзі (рафштори) - покращують якість внутрішнього клімату в приміщенні. Підходять для приміщення будь-якого розміру. Застосовуються, щоб затемнювати фасади будівель і віконні прорізи.
  • Саншілд - горизонтальні жалюзі, ламелі яких працюють тільки на поворот. Призначена дана система для регулювання рівню світла.
Зовнішня солнцезащита може володіти як ручним керуванням, так і автоматичним. Сучасний світ пропонує і колосальний спектр вибору, що дозволяє максимально наблизитися до архітектурних особливостей об'єкта. Вони чудово підійдуть для магазинів, кафе, приватного будинку або, навіть, квартири. Виконувати функцію захисту від сонця - їх прямий обов'язок, але це не завадить і прикрасити зовнішній інтер'єр будівлі. Головне визначитися з видом захисту від прямих сонячних променів. Якщо є питання або якісь - то сумніви, наші фахівці чітко і грамотно відповідять на всі питання і допоможуть визначитися з вибором.