Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Тканинні вертикальні жалюзі

Само собою, що яскраві сонячні промені припадають до душі більшості з нас. Такі теплі і життєрадісні, вони ніби мають властивість проникати в душу і зігрівати її. Однак, рано чи пізно вам захочеться зануритися в більш спокійний світ і сховатися від їх компанії хоча б ненадовго. Саме з цим завданням якнайкраще і впораються вертикальні жалюзі.

тканинні вертикальні жалюзі

Вертикальні тканинні жалюзі, а також їх коротка технічна характеристика

  З самого початку варто відзначити, що основою подібних конструкцій є профіль з алюмінію. Надалі це обумовлює не тільки відмінну міцність, але ще і інші не менш важливі показники. Вертикальні тканинні жалюзі можуть керуватися як з правого, так і з лівого боку, а ширина смуг вироби (ламелі) залежить від країни, в якому воно було вироблено - Америка чи Європа.
  Процес управління тут максимально простий: при необхідності зрушити ламелі використовуйте спеціальну мотузку, а для їх повороту навколо своєї осі - ланцюжок управління.
  Що ж стосується інших особливостей конструкції, то необхідно обумовити і той факт, що при виготовленні їх обробляють антибактеріальними і пиловідштовхуючими складами. Таким чином, купити вертикальні жалюзі можуть навіть люди, схильні до алергії. Також з ними ви можете не переживати за чистоту в своєму будинку і в цілому за здоров'я всіх домочадців.
  У більшості випадків їм віддають перевагу люди, які прагнуть вдало доповнити житлове приміщення або ж своє робоче місце в офісі. Широкий асортимент всіляких моделей дозволить підібрати ідеальний варіант, що гармонійно поєднується з усім інтер'єром. До всього іншого, завісивши ними вікна, в кімнаті все одно залишиться світло, а ось сторонні цікаві очі з вулиці не зможуть побачити, що відбувається всередині. Погодьтеся, досить непоганий варіант, особливо для жителів нижніх поверхів.

Основні переваги вертикальних тканинних жалюзі

  • Поворот ламелей в будь-яку сторону дозволяє правильно, а головне - дуже просто розподілити природне освітлення в кімнаті.
  • Жалюзі, виготовлені з тканини, служать набагато довше, ніж вироби з інших матеріалів. Це гарантує вищезгадана обробка спеціальними засобами.
  • Пил і бруд практично не осідають на їх поверхні, тому догляд за ними неймовірно простий і абсолютно неважко.
  • Ціна тканинних вертикальних жалюзі досить прийнятна і дозволяє зробити покупку все бажаючим.
  • Істотна економія грошей, адже взимку жалюзі перешкоджають втрати тепла через вікна, а влітку навпаки - захищають приміщення від зайвого тепла, що дозволяє навіть рідше користуватися кондиціонером.
  • Ламелі можуть бути виготовлені будь-якої необхідної довжини, тому з огляду на особливості виготовлення даних виробів, їх можуть дозволити собі навіть власники великих вікон аж до 5 і більше метрів.
  • Гарантована пожежна безпека кожної моделі, а також їх стильний зовнішній вигляд, завдяки якому будь-яке приміщення набуває особливого стилю і оригінальністі.