Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Профільні карнизи

Карниз разом зі шторами грають далеко не останню роль у всьому інтер'єрі. Само собою, що він повинен бути не тільки зовні привабливим, але ще і функціональним, практичним, довговічним, а головне - надійним. Можливо, на перший погляд вам здасться, що вибрати його абсолютно просто. Але все ж практика в більшості випадків доводить зворотне, особливо, якщо ваше вікно відрізняється нестандартною формою.
  Профільні карнизи - це як раз ті універсальні елементи кріплення штор, які можуть задовольнити побажання більшості споживачів. Як правило, вони виготовляються з високоякісного алюмінію або пластику. У їх комплектацію завжди входить міцна фурнітура, надалі забезпечує безпроблемну роботу всієї конструкції.
  Купити профільні карнизи можуть власники будь-яких інтер'єрів. Вони вдало доповнять кожен з них і будуть гармонійно виглядати навіть в новомодному стилі хай-тек. Нарівні з цим варто відзначити і головну особливість вироби - його невелика вага. Це дозволяє уникнути будь-яких труднощів під час монтажу і звичайно ж позбавляє стіни від надмірного навантаження, що також важливо.
  Підвищена міцність - це ще одна перевага даних карнизів. Як вже говорилося раніше, вони виготовлені з найкращих матеріалів, тому в процесі експлуатації їм не страшні удари і всілякі навантаження. Також вони мають здатність згинатися в двох площинах і під будь-яким необхідним кутом, а саме кріплення до стіни або стелі абсолютно непомітне.
  Ціна профільних карнизів цілком демократична, а їх вологостійкість, широкий розмірний ряд і максимально простий догляд з кожним днем ​​все більше підкорюють серця людей. До того ж вони досить універсальні у своєму застосуванні, адже з їх допомогою можна прикрасити як житлові, так і нежитлові приміщення, банкетний зал, офіс, готелі, ресторани і багато іншого.
  Примітно, що найголовніша відмінність всіх конструкцій полягає в кількості рядів. Таким чином, їх усіх можна розділити на однорядні, дво- і трьохрядні, а також багаторядні моделі.

Як вибрати профільний карниз

  Для початку запам'ятайте найголовніше правило: головним критерієм вибору будь-якого карниза служить його надійність і ідеальна сумісність зі шторами. Фахівці рекомендують підбирати їх виходячи з особливостей портьєр, при цьому звернувши свою увагу на їх початковий вага, кількість шарів текстилю, спосіб кріплення, кількість напрямних.
  Бажано робити покупку в перевірених або ж просто надійних місцях. Ніколи не варто шукати занадто низькі ціни, але ось звертати увагу на якість матеріалу виготовлення необхідно в першу чергу.
  Якщо ви віддаєте перевагу важким шторам, то вибирайте стельові карнизи, які в подальшому можна запросто візуально заховати. А ось тим, хто планує прикрасити свій будинок легкими завісами, бажано використовувати конструкції з алюмінію або пластику з одним рядом бігунків.