Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Тканинні ролети закритого типу

Тканинні ролети закритого типу можна назвати гармонійним і вишуканим доповненням віконної системи. Такі штори монтуються на кожну віконну стулку окремо, тому вони залишають мінімальний зазор для проникнення світла.

ролети закритого типу

У затіненій кімнаті залишається не більше 25% сонячного світла. З одного боку, напівтемрява в приміщенні створює приємну атмосферу і має в своєму розпорядженні до спокійного відпочинку, а з іншого - відсутність сонячних відблисків на екрані і проекторі не заважає обговорювати серйозні робочі питання.

Свою назву тканинні ролети закритого типу отримали тому, що тканинне полотно акуратно намотується на робочий вал, який ховається під ергономічним коробом. У розкритому положенні штори повністю закривають приміщення від цікавості перехожих, зайвого сонячного світла і спеки.

Для фіксації полотна в розкритому або напіврозкритими положенні такі тканинні ролети мають плоскими або П-образними напрямними. Вибір цих механізмів залежить від типу віконної системи і способу кріплення штори.

На відміну від ролетних штор відкритого типу, в закритій системі тканину щільно прилягає до вікна, створюючи ефект цілісності конструкції.

Топ-5 особливостей закритих тканинних ролет:

    За рахунок фіксації по всій довжині тканина не провисає і не має зазорів.
    Полотно і робочий вал приховані в коробі для надійного захисту від зовнішніх впливів.
    Всі тканини просочені акрилатом, тому ролети на вікна тканинні обходяться без трудомісткої вологого прибирання.
    Гармонійне доповнення інтер'єру приміщення - асортимент продукції представлений різними за щільністю і фактурою тканинами: однотонними і візерунчастими; щільними або напівпрозорими; темними або світлими.
    Захисний короб можна декорувати на свій розсуд.

Тканинні ролети закритого типу - це ергономічна, проста і вишукана альтернатива звичних громіздких штор. Такі системи монтуються безпосередньо у віконному отворі, тому вони максимально економлять обмежене вільний простір.

Компактність і простота конструкції не йде врозріз з надійністю. Закриті тканинні ролети не тільки поглинають зайве сонячне освітлення, але і не покриваються брудом і пилом в процесі експлуатації. Управління шторами здійснюється за рахунок спеціальної пластмасової або металевої ланцюжка.

Щоб тканинні ролети закритого типу підходили до будь-якого інтер'єру, досить тільки правильно вибрати колір і фактуру тканини.