Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Маркізи

Навіси - маркізи привертають увагу перехожих в європейських містах. Симпатична конструкція, яка перетворює будівлю, надаючи йому сучасного вигляду. Використовують їх не тільки для перетворення зовнішнього вигляду: вони загороджують вікна і відкриті майданчики від сонця, захищають городян від раптового дощу. Тому вже завоювали популярність не тільки в Європі.

Виготовляють їх для одних цілей, але для різних приміщень: кафе, магазинів, торгових майданчиків та інших. В першу чергу, маркізи привертають увагу відвідувачів; а по-друге: рятують цих же відвідувачів від несприятливих умов.

Навіси - маркізи бувають різних видів і на сьогоднішній день можна зробити вибір на користь будь-кого.

    Класичні ліктьові маркізи - найпопулярніший сонцезахисний навіс. Поєднують в собі не тільки практичну функцію, а й оригінальність. Вони здатні стати невід'ємною частиною екстер'єру. Використовуються в створенні ресторанної тераси, а також защіщають від будь-яких погодних умов.
    Касетні маркізи - один з більш дешевих варіантів. Після використання сміливо згортаються і зберігаються в касетах, що дозволяє зберегти їх початковий вигляд. Користуються попитом на майданчиках сезонних кафе, офісних будівлях і магазинах.
    Навіси для балкона (лоджії) - багатофункціональні. Вони захищають не тільки від сонця, але і від дощу і вітру. Завдяки гідної якості, матеріал стійкий до вицвітання. А в разі зносу його легко змінити.
    Маркізи- ширми - захищають від вітру і служать для зонування простору. Вони відрізняються витонченим зовнішнім виглядом. Використовуються в заміських котеджах, верандах і ресторанної терасі.
    Терасні маркізи - вдала розробка виробників сонцезахисних систем. Їх популярність зростає. Барвистий навіс дозволяє в лічені хвилини отримати затишне окреме приміщення.
    Коробова маркіза - висловлює елітність. Яскравість і оригінальний зовнішній вигляд дозволяють легко відтворити справжню європейську міську атмосферу в будь-якому місці.
    Маркізи для вікон зимових садів - призначені для вертикальної захисту і розміщення на горизонтальних поверхнях. Попереджають перегрів рослин.
    Вітринні маркізи - прості, але функціональні. У них зібрані практичність захисного навісу і можуть виступати рекламоносієм.

На сьогоднішній день маркізи мають три основних види:

  • вертикальні. Оснащені верхнім валом, на якому натягнута тканина конструкції. Призначені для захисту альтанок, терас, балконів і ін;
  • горизонтальні - складаний тканинний навіс з ліктьовим механізмом;
  • коробові. Набули популярності за те, що здатні приймати різні форми.