Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 533-43-83
        +38(068) 283-20-77

Римські штори

В інтер'єрі будь-якого приміщення буквально кожна деталь грає роль: колір меблів, дизайн шпалер, фактура оздоблювальних матеріалів і звичайно ж максимально відповідний вид штор. Саме вони допомагають додати інтер'єру додатковий затишок, а також грають дуже значиму роль в створенні комфорту і унікального стилю. Варто зауважити, що на сьогоднішній день представлено просто величезна різноманітність всіляких штор, серед яких все більших обертів популярності набирають так звані римські штори. Що вони з себе представляють і якими перевагами володіють? Про це поговоримо далі в статті.

римскі штори

Римскі штори та історія їх походження

   По суті, римські штори - це унікальна за своєю природою різновид всім звичних штор, але вже з наданою можливістю їх управління. Основною відмінністю подібних виробів є досить глибокі і одночасно з цим рівні складки, які утворюються при підйомі. Якщо ж штори опустити, то відповідно ці складки зникають, а саме полотно стає абсолютно рівним.

   Відомо, що всі версії походження цих конструкцій пов'язані з Давнім Римом. Наприклад, одна з них доводить, що перші варіації підйомних штор були винайдені для того, щоб захистити від сонячних променів всіх глядачів гладіаторських боїв, що відбуваються в Колізеї. У підсумку, хтось із глядачів підхопив цю ідею і став використовувати виріб на вікнах свого будинку.

Переваги римских штор

Купити римські штори в Києві - це ні разу не проблема, а навпаки - абсолютно неважко процес, який принесе кожному покупцеві море позитивних емоцій. У нашому інтернет-магазині ви запросто знайдете необхідний товар за приємними цінами з наданою гарантією та сертифікатом якості. До того ж можна розраховувати на надійні і найкращі матеріали виготовлення, що забезпечують шторам тривалий експлуатаційний термін.

   А тепер давайте розглянемо основні переваги римських штор, що дозволить переконатися в їх універсальності і практичності для кожного будинку:

    великий вибір кольорів і матеріалів (джут, вініл, бамбук, поліестер і т.д.), що дозволяє підібрати для свого інтер'єру ідеальний варіант, що гармонійно поєднується з приміщенням в цілому;
    враховуючи той факт, що сам механізм підйомний, користуватися такими шторами досить зручно і просто, до всього іншого, вони займають мінімум простору;
    лаконічність і універсальність зовнішнього вигляду, що дозволяє купувати вироби як для житлових приміщень, так і для офісів, кафе чи ресторанів.
    купити римські штори ціна яких служить ще одним з їх головних достоїнств, також необхідно через універсального кріплення і гарантованого поєднання навіть з розсувними занавісками та ламбрекенами, завдяки чому можна втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї;
    простий догляд за полотном: досить лише вийняти спеціальні планки-обважнювачі і випрати саму тканину в пральній машині.

Аксесуари

Що б Ваші штори виглядали гарніше, замовте металеву ланцюжок і декоративний грузик ланцюга! Ці аксесуари додадуть Вашим шторам ексклюзивність, а інтер'єру особливу елегантність.
Великий вибір дизайнерських тягарців і ланцюжків дозволить підібрати даний аксесуар під будь-який інтер'єр.
Декоративні важки ланцюга для римських шторМеталеві ланцюжки для римських штор
Все це в сукупності дозволяє нам гарантувати справну роботу виробів протягом двох років! На практиці, римські штори від торгової марки Roletoff.ua, служать набагато довше гарантованого терміну експлуатації.