Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Римські штори на вікна

Римські штори - це унікальний за своєю природою різновид всім звичних штор, але вже з наданою можливістю їх управління. Головною відмінністю подібних виробів є досить глибокі і одночасно з цим рівні складки, які утворюються при підйомі. Якщо ж римську штору опустити, то відповідно ці складки зникають, а саме полотно стає абсолютно рівним.

римскі штори

Римська штора в сучасному дизайні

В інтер'єрі будь-якого приміщення буквально кожна деталь грає роль: колір меблів, дизайн шпалер, фактура оздоблювальних матеріалів і звичайно ж максимально відповідний вид штор. Саме вони допомагають додати інтер'єру додатковий затишок, а також грають дуже значиму роль в створенні комфорту і унікального стилю. Варто зауважити, що на сьогоднішній день представлена просто величезна різноманітність всіляких штор, серед яких все більших обертів популярності набирають так звані римські штори. Що вони з себе представляють і якими перевагами володіють?

Переваги римських штор

  Давайте розглянемо основні переваги римських штор, що дозволить переконатися в їх універсальності і практичності для кожного будинку:

  • великий вибір кольорів і матеріалів (джут, вініл, бамбук, поліестер і т.д.), що дозволяє підібрати для свого інтер'єру ідеальний варіант штор, що гармонійно поєднується з приміщенням в цілому;
  • враховуючи той факт, що сам механізм підйомний, користуватися римськими шторами досить зручно і просто, до всього іншого, вони займають мінімум простору;
  • лаконічність і універсальність зовнішнього вигляду штор, що дозволяє купувати вироби як для житлових приміщень, так і для офісів, кафе чи ресторанів.
  • купити римські штори, ціна яких служить ще одним з їх головних достоїнств, також необхідно через універсальне кріплення і гарантоване поєднання навіть з розсувними занавісками та ламбрекенами, завдяки чому можна втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї;
  • простий догляд за полотном римської штори: досить лише вийняти спеціальні планки-обважнювачі і випрати саму тканину в пральній машині.

Аксесуари для римських штор

Щоб римські штори виглядали гарніше, замовте металевий ланцюжок та декоративний тягарець ланцюга. Ці аксесуари додадуть шторам ексклюзивність, а інтер'єру - особливу елегантність.
Великий вибір дизайнерських тягарців і ланцюжків дозволить підібрати римську штору під будь-який інтер'єр.
Декоративні тягарці ланцюга для римських шторМеталеві ланцюжки для римських штор

Все це в сукупності дозволяє нам гарантувати справну роботу виробів протягом двох років. На практиці, римські штори в Києві від торгової марки Roletoff.ua, служать набагато довше гарантованого терміну експлуатації.

Купити римські штори в Києві, по Україні. Ціни. Інтернет магазині Roletoff

Купити римські штори в Києві - це абсолютно неважкий процес, який принесе кожному покупцеві море позитивних емоцій. У нашому інтернет магазині ви знайдете необхідний товар за приємними цінами з наданою гарантією та сертифікатом якості. До того ж можна розраховувати на надійні і найкращі матеріали виготовлення, що забезпечують шторам тривалий експлуатаційний термін.