г. Киев, ул. Миропольская, 8-а
Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 533-43-83
        +38(068) 283-20-77

Готові рулонні штори

Готовими рулонними шторами називають безшовні тканинні полотна, які згортаються в ергономічний і акуратний рулон при закритті і прикривають весь віконний проріз у відкритому стані. У порівнянні з класичними жалюзі, готові рулонні штори на пластикові вікна характеризуються простим управлінням - закривати приміщення від зайвого світла може навіть дитина.

готові рулонні штори

Якщо немає необхідності в індивідуальних вимірах, споживачам варто звернути увагу на готові вироби. Ролети для нестандартних або панорамних вікон встановлюються протягом, як мінімум, одного дня, тоді як готові рулонні штори на пластикові вікна можна встановити в віконний проріз всього за годину.

Розміри готових рулонних шторПереваги готових рулонних штор:

 • Пом'якшення проникаючого світла - хоча інтенсивність сонячного освітлення безпосередньо залежить від кольору і візерунка, рулонні штори поглинають від 65 до 75% денного світла.
      Можливість дистанційного керування затемненням приміщення.
      Створення комфортного і приємного мікроклімату за рахунок відсутності відблисків на екрані оргтехніки.
      Невеликий вибір кольорів та візерунків.
      Наявність верхніх і бічних напрямних для щільного прилягання штори до вікна.
      Зменшення пасивного нагрівання до 70%.
      Ефективний захист від спеки і цікавості перехожих.
      Ціна рулонних штор в готовому варіанті суттєво нижче, ніж в стандартній колекції і їх можна купити недорого.

  Перераховані вище характеристики дозволяють вважати готові рулонні штори на вікна надійної і елегантною захистом від зайвого денного світла в офісі і вдома. При всій своїй практичності і універсальності, ролетні штори ще й обходяться без трудомісткого догляду - виробник покриває тканинне полотно спеціальним пилевідштовхуючим речовиною, тому завдання користувача зводиться до легкого струшуванні пилу з вала сухою м'якою ганчіркою.

  П'ять «не» сучасних рулонних штор:

      не вбирають запахи, бруд і пил;
      не вигоряють на сонці;
      не дозволяють цікавим перехожим заважати приватного життя;
      не мають обмежень по щільності і фактурі тканини;
      не потребують пранні.

  Яскраве сонце може бути причиною незручностей в будь-який час року. Захиститися від спеки і потужних сонячних потоків дозволяють елегантні і прості готові рулонні штори, купити в Києві які ви можете в нашій компанії. Механізм їх роботи вкрай простий: тканинне полотно, намотане на робочий вал, опускається на віконний проріз і фіксується в цьому положенні під особливим управлінням (ланцюговий або електричним). Проста конструкція, легке управління і великий асортимент візерункових або однотонних тканин роблять готові рулонні штори улюбленим бар'єром від зайвого денного світла.