Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Готові рулонні штори

Готові рулонні штори є самим бюджетним варіантом серед сонцезахисних систем даного типу. Обмежена кількість типорозмірів і невеликий вибір тканин компенсується дешевиною готових ролет. З недавніх пір асортимент поповнився ще тканинами "день-ніч" і "блекаут".

готові рулонні штори

Якщо немає необхідності в індивідуальних вимірах, споживачам варто звернути увагу на готові вироби. Ролети для нестандартних або панорамних вікон встановлюються протягом, як мінімум, одного дня, тоді як готові рулонні штори можна встановити в віконний отвір всього за годину.

готові тканинні ролетиПереваги готових тканинних ролет

  • Низька вартість виробів;
  • легкість і простота в монтажі;
  • наявність антистатического ефекту;
  • гарний ступінь світлозатемнення;
  • не вигоряють на сонці;
  • дуже просте управління;
  • невибагливі в експлуатації.

Готові вироби абсолютно нічим не відрізняються від своїх побратимів, які виготовляються за індивідуальними розмірами. Ті ж матеріали, компоненти механізмів і управління, принцип роботи і вид використовуваних тканин з підвищеною жорсткістю практично прибирають грань між готовими виробами і виконаними на замовлення.

З огляду на те, що готові рулонні штори орієнтовані на масовість і низьку ціну, серед даних систем неможливо зустріти касетні механізми. Асортимент тканин невеликий, хоча останнім часом з'явилися варіанти виробів з тканинами "день-ніч" і "блекаут".
Кожна упаковка з готовим виробом комплектується докладною інструкцією, яка допоможе в швидкому складанні механізму.

Розміри готових рулонних штор

Через згадану вище орієнтованість на масове виготовлення та реалізацію, ширина виробів виконуються за кількома варіантами розмірів, які відображені в таблиці праворуч. При наявності належного інструменту та вправності, готові тканинні ролети можна вкоротити до необхідних розмірів.

Так само ми рекомендуємо Вам ознайомиться з колекцією рулонних штор, які виготовляємо за індивідуальними розмірами, під замовлення. Більше 20 видів систем і більше 700 видів тканин не залишать Вас байдужими.

Придбати готові рулонні штори в інтернет-магазині "Roletoff" - це значить не тільки отримати якісну продукцію, але і оперативне післягарантійне обслуговування в подальшому.