Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Пластикові вертикальні жалюзі

Якщо ви шукаєте стильну і функціональну прикрасу для свого вікна, то неодмінно зверніть увагу на пластикові вертикальні жалюзі, купити які ви можете в нашій компанії. Вони відрізняються зручною системою управління і стійкістю до всіляких ударів, деформацій, а використовувати їх навіть можна в приміщеннях з підвищеними санітарно-епідеміологічними вимогами: лікарні, школи, дитячі садки, лікарні і т.д. Однак, давайте ж більш детально ознайомимося з іншими перевагами цієї конструкції, а також розглянемо основні поради по догляду за нею.

вертикальні пластикові жалюзі

Пластикові вертикальні жалюзі та їх переваги

  • Гарантовано тривалий експлуатаційний термін: з часом вони не втрачають свій зовнішній вигляд, форму та інші технічні характеристики.
  • Найкращі показники стійкості до світла і високих температур, завдяки чому їх можна використовувати навіть для балконів і лоджій.
  • Пластикові вертикальні жалюзі дуже практичні. Наприклад, їм не страшний високий рівень вологості, перепади температур і навіть всілякі жири. Таким чином, їх часто можна зустріти як на кухнях, так і в ваннах, басейнах і саунах.
  • Відмінні волого і пиловідштовхуючі властивості, що максимально спрощує процес догляду за жалюзі.
  • Величезний вибір всіляких моделей, що відрізняються між собою колірним рішенням і унікальністю фактури.
  • Рівномірне і правильне розсіювання світла, яке можна регулювати за допомогою простої системи управління.
  • Ні в якому разі не вбирають запахи, а ціна пластикових вертикальних жалюзі вже давно знаходиться на доступному рівні для всіх бажаючих.
  • Можливість створити унікальний інтер'єр в будь-якому приміщенні і втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї. До всього іншого, такі конструкції візуально витягають приміщення, а придбати їх можна навіть тим, чиї вікна відрізняються дуже великими розмірами.

Поради по догляду або як підтримувати свої жалюзі в первозданному вигляді

  Отже, для початку варто запам'ятати, що всім, хто бажає зберегти естетичний вигляд виробів, необхідно піддавати їх вологму прибиранню один раз на місяць.
  В цілому, купити вертикальні жалюзі варто кожному, в чиї інтереси однозначно не входять постійні проблеми з класичними шторами. Тільки згадайте, як часом важко вони піддаються пранню, а їх прасування займає багато вільного часу. Досить посереднє заняття, чи не так?
  З жалюзі ви раз і назавжди забудете про ці проблеми. Вони легко і швидко миються, а займе це все зовсім небагато часу. Як тільки ви побачите забруднення на їх поверхні, просто проведіть по ній м'якою ганчіркою (мікрофібра та ін.) Або ж скористайтеся пилососом, щіткою якого необхідно лише пройтися пару раз, видаливши при цьому все зайве з жалюзі.
  Само собою, що у випадках серйозних забруднень доведеться вдатися до крайніх заходів: розібрати конструкцію і вимити кожну ламель окремо.