Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 533-43-83
        +38(068) 283-20-77

Тканинні ролети день-ніч

Після монтажу нової віконної системи відразу виникає питання про необхідність організації захисту від інтенсивних сонячних променів. Стандартні штори не завжди гармонійно вписуються в інтер'єр і не відрізняються особливою практичністю використання. Класичні жалюзі виглядають надмірно просто і грубо, тому знайти вихід з ситуації, що склалася не завжди представляється можливим.

ролети день-ніч

Компанія Roletoff пропонує купити тканинні ролети день-ніч в інтернет-магазині за прийнятною вартістю. Рішення є інноваційним в плані внутрішнього декору приміщення і відрізняється рядом практичних властивостей:

    Зручність управління;
    Індивідуальне регулювання рівня світла;
    Двошарового полотно високої якості з чергуються щільними і прозорими смужками.

Регулювати рівень нахилу смужок здатний кругової ролик, а ланцюжок дозволить піднімати систему на необхідний рівень. Ролети день-ніч в Києві - чудова можливість красиво оформити кімнату і одночасно захиститися від яскравих променів сонця. Повітря в приміщенні не буде занадто прогріватися, за рахунок чого навіть особливо спекотним літом ви будете відчувати прохолоду.

Зручність використання системи ролет день-ніч

Конструкція відрізняється багатофункціональністю, так як ви зможете налаштувати велику кількість режимів і самостійно встановлювати рівень світла. Жалюзі день-ніч надійно закріплюються на віконній рамі і відрізняються тривалістю використання. Тканина володіє антистатичним ефектом, внаслідок чого догляд за системою потрібен мінімальний.

Рішення з використанням представленої конструкції є ідеальним для будь-якого інтер'єру, адже комбінація різних кольорів і фактур матеріалу створює вражаючий ефект.

Ціна ролет день-ніч гранично низька, тому ви зможете дозволити собі розкіш домашнього затишку і зручності. Система гармонійно поєднує в собі позитивні властивості стандартних штор і жалюзі, тому користується великою популярністю по всьому світу. Стати щасливим володарем ролетів з унікальною надійною системою і зможете забути про необхідність періодично прати звичайні, нудні в плані дизайнерського рішення гардини.

Системи невибагливі і підходять для вікон з відкидними або поворотними стулками, завдяки вдосконаленому способу кріплення.

Замовлення тканинних ролет день-ніч

Інтернет-магазин компанії Roletoff пропонує проявити справжній політ фантазії в плані оформлення інтер'єру і замовити ролети день-ніч за низькою ціною. Індивідуальне виконання замірів гарантує, що конструкція ідеально впишеться в ваш віконний проріз і прослужить довгі роки. Моделі виконуються з комбінації прозорого полотна з щільним, що дозволяє домогтися вражаючого ефекту і мінімально розсіювати сонячні промені по кімнаті.
Ролети день-ніч давно випередили звичайні штори в плані практичності і краси, тому не сумнівайтеся в необхідності такого чудового придбання від компанії Roletoff.