Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі - це спеціальний світлозахисний пристрій, що складається з ряду вертикально розташованих пластин - ламелей. Їх головною особливістю можна назвати максимально просту конструкцію, що дозволяє управляти виробом навіть за допомогою однієї руки. До того ж жалюзі абсолютно безпечні, що особливо важливо для сімей з маленькими дітьми.

Вертикальні жалюзі

Технологічний процес і виробництво, як відомо, не стоять на місці. В результаті життя людини у всіх сферах все більше спрощується, а раніш винайдені вироби, що дійшли до наших днів, модернізуються і постають перед нами в зовсім новому світлі. Це відноситься і до жалюзі. Наприклад, хто б міг подумати, що свого роду звичайні смужки тканини, що призначаються колись для захисту будинку від сонячних променів, перетворяться в стильні вертикальні жалюзі з малюнком.

Вертикальні жалюзі на вікна: основні переваги

Мабуть, ні для кого не секрет, що замовити вертикальні жалюзі, ціна яких дуже приваблива, варто як мінімум через декілька переваг самого виробу, що стосуються всіх моделей. Також в нашому інтернет-магазині ви можете бути впевнені в якості даних конструкцій, адже ми надаємо необхідні сертифікати якості та гарантію на всю продукцію. Матеріали для виготовлення вертикальних жалюзі використовуються виключно найкращої якості, а стійкість до різних факторів зовнішнього середовища і гарантовано тривалий експлуатаційний термін - це те, що серед величезного розмаїття відрізняє наші жалюзі від інших виробів.

Отже, можна запросто купити вертикальні жалюзі в Києві, підібрати їх колірне рішення і визначитися в якому приміщенні вони будуть перебувати, але давайте ж ознайомимося з деякими причинами заради яких неодмінно варто їх придбати:

  • Довгі смуги ламелей здатні візуально витягнути низькі стелі і створити вигляд більш комфортного і просторого приміщення.
  • Жалюзі гармонійно поєднуються зі всілякими елементами декору, починаючи від звичайних штор і закінчуючи легкими фіранками. Надалі це дозволяє втілити в життя навіть самі оригінальні дизайнерські ідеї і надати в цілому інтер'єру особливого стилю і неповторності.
  • Вертикальні жалюзі на вікна абсолютно прості в догляді: досить лише періодично протирати ламелі чистою сухою ганчіркою ще до появи видимих ​​забруднень.
  • Вироби, виготовлені з різних видів тканини, спочатку обробляються спеціальними засобами, що забезпечують антистатичні властивості і не дозволяють матеріалу вигоряти на сонці.
  • Широкий вибір фактури і кольору для жалюзі, завдяки чому можна підібрати для себе найкращий варіант.

Як купити вертикальні жалюзі в Києві і дізнатися вартість

Наша компанія реалізує широкий асортимент вертикальних жалюзі в Києві і по Україні. Велика кількість кольорів дозволить підібрати кращий варіант для будь-якого типу приміщень. Інтернет-магазин "Roletoff" пропонує купити вертикальні жалюзі недорого, по гарній ціні.