Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 533-43-83
        +38(068) 283-20-77

Вертикальні жалюзі

Технологічний процес, як відомо, не стоїть на місці. В результаті життя людини у всіх сферах все більше спрощується, а коли-небудь винайдені вироби, що дійшли до наших днів, модернізуються і постають перед нами в зовсім новому світлі. Наприклад, хто б міг подумати, що свого роду звичайні клапті тканини, що призначаються колись для захисту будинку від сонячних променів, перетворяться в стильні жалюзі.

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі и все, що необхідно про них знати

   Вертикальні жалюзі - це спеціальне світлозахисні пристрій, що складається з пластин або ж так званих ламелей. Їх головною особливістю можна назвати максимально просту конструкцію, що дозволяє управляти виробом навіть за допомогою однієї руки. До того ж вони абсолютно безпечні, що особливо важливо для сімей з маленькими дітьми.

   Відносно самої назви, то відомо, що має воно французьке походження і перекладається як «ревнощі». Як варіант, історія такого незвичайного назви може бути безпосередньо пов'язана з традиціями Сходу, де норовливі чоловіки вдома всіляко намагалися заховати своїх жінок від сторонніх поглядів. Саме подібні конструкції і справлялися з цим завданням якнайкраще.

Вертикальні жалюзі: основні переваги

Мабуть, ні для кого не секрет, що купити вертикальні жалюзі, ціна яких дуже приваблива, варто як мінімум через декілька переваг самого виробу, що стосуються всіх моделей. Також в нашому інтернет-магазині ви можете бути впевнені в якості даних конструкцій, адже ми надаємо необхідні сертифікати якості та гарантію на всю продукцію. Матеріали виготовлення використовуються виключно найкращої якості, а стійкість до різних факторів зовнішнього середовища і гарантовано тривалий експлуатаційний термін - це те, що серед величезного розмаїття відрізняє наші жалюзі від інших виробів.

   Отже, можна запросто купити вертикальні жалюзі в Києві, підібрати їх колірне рішення і визначитися в якому приміщенні вони будуть перебувати, але давайте ж ознайомимося з деякими причинами заради яких неодмінно варто їх придбати:

    Довгі смуги пластин здатні візуально витягнути низькі стелі і створити вигляд більш комфортного і просторого приміщення.
    Гармонійно поєднуються зі всілякими елементами декору, починаючи від звичайних штор і закінчуючи легкими фіранками. Надалі це дозволяє втілити в життя навіть самі оригінальні дизайнерські ідеї і надати в цілому інтер'єру особливого стилю і неповторності.
    Вертикальні жалюзі абсолютно прості в відходи: досить лише періодично протирати ламелі чистою сухою ганчіркою ще до появи видимих ​​забруднень.
    Вироби, виготовлені з різних видів тканини, спочатку обробляються спеціальними засобами, що забезпечують антистатичні властивості і не дозволяють матеріалу вигоряти на сонці.
    Широкий вибір фактури і кольору, завдяки чому можна підібрати для себе найкращий варіант.

Наша компанія пропонує широкий асортимент тканин для вертикальних жалюзі. Велика кількість кольорів дозволить підібрати кращий варіант для будь-якого типу приміщень.