Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Автоматичні карнизи

З кожним роком з'являється все більша кількість нових винаходів, створених для спрощення нашого життя. До них можна віднести і автоматичні карнизи для штор. Варто визнати, що вперше вони з'явилися ще в 70-х роках, але звичайним людям були далеко не по кишені.
Стрімкий розвиток техніки дозволило удосконалити автоматичні карнизи, а заодно і популяризувала їх серед мас. Таким чином, кожен бажаючий може придбати для себе цю конструкцію, забезпечивши тим самим максимальний комфорт в будинку.
Завдяки унікальному принципом будови, купити автоматичні карнизи прагнуть багато власників заміських будинків і котеджів з високими стелями, квартир з великими вікнами. Подібне виріб відмінно справляється з важкими шторами. Адже погодьтеся, що самостійно рухати масивні полотна для отримання тій чи іншій мірі освітлення - не найпростіше заняття. Та й навіщо змушувати себе це робити, якщо з подібним завданням може запросто впоратися карниз з електроприводом? Необхідно всього лише натиснути кнопку на пульті і насолоджуватися отриманим результатом.
Харчування самої конструкції відбувається через звичайну електромережу, до якої він підключається. Процес управління може здійснюватися за допомогою дроту і спеціального централізованого пульта, що нагадує стандартний вимикач. Також можна знайти бездротові моделі з дистанційним пультом управління і комбіновані (поєднання ручного і електричного управління).

Переваги автоматичних карнизів

  • Безшумна робота і високоякісні матеріали виготовлення, завдяки яким будь-яка система витримає велику кількість циклів, одночасно з цим зберігаючи свої початкові показники.
  • Широкий асортимент моделей, який дозволить вам підібрати для себе ідеальний варіант.
  • Ціна автоматичних карнизів просто непорівнянна з їх надійністю і міцністю. Вони запросто витримають навіть самі об'ємні і важкі габардин, з легкістю переміщаючи їх при першій же необхідності.
  • Абсолютно безпечні в експлуатації, тому користуватися ними можуть навіть діти.
  • Стійкі до проявів корозії, високих температур, всіляких ударів і деформацій.
  • Гарантоване збереження штор. Якщо на постійній основі рухати руками будь полотно, то рано чи пізно воно почне втрачати свій первозданний вигляд і незабаром прийде в непридатність. Однак, карнизи застережуть вас від подібних проблем.

Як ви вже зрозуміли, автоматичні карнизи можуть впоратися з будь-якими шторами, включаючи навіть японські панелі. При бажанні їх можна використовувати в кожній кімнаті житлового приміщення: кухня, особистий кабінет, вітальня, спальня та ін. Це лише доводить універсальність конструкції і звичайно ж вигідність самої покупки, що також грає далеко не останню роль.
Але ось займатися самостійною установкою цих карнизів не варто. Вони можуть витримувати портьєри вагою до декількох десятків кілограм, тому їх вага теж не самий маленький. Врахуйте, що краще один раз довіритися професіоналам і отримати в результаті якісну роботу без єдиної вади.