Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 533-43-83
        +38(068) 283-20-77

Римські штори день-ніч

Всі звикли до звичайних штор і однотонним жалюзі, але новинки дозволяють урізноманітнити обстановку і надати незабутню атмосферу. До такого недавнього, але вже популярному винаходу відносяться римські штори День-Ніч. Цьому є пояснення - оригінальний зовнішній вигляд і функціональність. Завдяки їм можна регулювати денне освітлення: зменшувати або збільшувати світлопроникність усієї площі. Їх конструкції поєднали якості тканинних ролет і вертикальних жалюзі. Головною особливістю римських штор вважається можливість регулювати світло.

Всі вони володіють одним складним механізмом. Він дозволяє переміщати не тільки два полотна, а й піднімати і опускати їх на необхідну висоту. Так, з-за багатофункціональності, додаткових властивостей і складності механізму, ціна на них вище. Вкладаючи трохи більше коштів, ви отримуєте оригінальний гарний декор вікон.

Тканина римських штор піддається спеціальній обробці, що дозволяє виділяти мінімальну кількість часу на догляд. У системах римських штор використовується спеціальний матеріал з поліефіру, який дозволяє пилу не осідати на поверхні. Тканина зовсім не вибаглива. Знадобитися, лише, волога серветка і кілька хвилин часу. Деталі корпусу і механізму виготовляються з якісного пластику або алюмінієвого сплаву.

Ми не просто так пропонуємо клієнтам придбати римські штори День-Ніч, ми гарантуємо їх якість і довговічність в роботі. Заміряє допоможе точно визначити потрібні розміри. В інтер'єрі штори виглядають дуже привабливо. Варіантів їх виконання досить, що дозволяє підібрати для будь-якого інтер'єру. Зрозуміло, що треба відштовхуватися від загального дизайну приміщень.

Що необхідно знати про шторах День-Ніч? це:

- можливість регулювати потік світла;

- стильний оригінальний зовнішній вигляд;

- ідеальне доповнення штор і гардин;

- тканини, просочені спеціальними засобами.