Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Римські штори день-ніч

Римські штори день-ніч з'явилися в Україні зовсім недавно. Головна їхня особливість - оригінальний зовнішній вигляд і функціональність. Завдяки їм можна регулювати денне освітлення: зменшувати або збільшувати світлопроникність усієї площі. Їх конструкції поєднали якості тканинних ролет і вертикальних жалюзі. Всі звикли до звичайних штор та жалюзі, але новинки дозволяють урізноманітнити обстановку і надати незабутню атмосферу.

римскі штори день ніч

Римські штори день-ніч володіють одним складним механізмом. Він дозволяє переміщати не тільки два полотна, а й піднімати і опускати їх на необхідну висоту. Так, з-за багатофункціональності, додаткових властивостей і складності механізму, ціна на них вище. Вкладаючи трохи більше коштів, ви отримуєте оригінальний гарний декор вікон.

Тканина римських штор день ніч піддається спеціальній обробці, що дозволяє виділяти мінімальну кількість часу на догляд. У системах використовується спеціальний матеріал з поліефіру, який дозволяє пилу не осідати на поверхні. Тканина зовсім не вибаглива. Знадобитися, лише, волога серветка і кілька хвилин часу. Деталі корпусу і механізму виготовляються з якісного пластику або алюмінієвого сплаву.

Що необхідно знати про римськи штори день-ніч

  • можливість регулювати потік світла;
  • стильний оригінальний зовнішній вигляд;
  • ідеальне доповнення штор і гардин;
  • тканини, просочені спеціальними засобами.

Ми не просто так пропонуємо клієнтам придбати римські штори день-ніч, ми гарантуємо їх якість і довговічність в роботі. Майстер допоможе точно визначити потрібні розміри. В інтер'єрі римські штори виглядають дуже привабливо. Варіантів виконання досить, що дозволяє підібрати їх для будь-якого інтер'єру. Зрозуміло, що треба відштовхуватися і від загального дизайну приміщень.