Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Рефлексолі

У спекотні дні так хочеться сховатися від виснажливого ​​сонця і насолоджуватися комфортом. В даний час рішення даного завдання можливо. Прогрес ступив уперед, а з ним і винаходи. Рефлексолі - один з видів сонцезахисної системи. Завдяки високої ефективності, популярність на них росте з кожним днем. Можна зустріти й іншу назву - тканинні ролети або рулонні штори. Але всі вони виконують одну функцію - затінення великих віконних прорізів, терас, веранд.

Конструкція такої сонцезахисної системи дуже проста. Являє собою вал, на який за допомогою електродвигуна, або вручну, намотується тканина. Кожне полотно - це унікальний матеріал, що відрізняється високою міцністтю. Йому не страшні ніякі опади і ультрафіолетові промені. Рефлексолі виконують не тільки свою основну функцію, їм можна сміливо довірити і підтримання температури в кімнаті.

Рефлексолі часто порівнюють з тканинними ролетами і не дарма, вони схожі принципом роботи. Але у перших переваг набагато більше:

  • до складу входять спеціальні матеріали, в тому числі і алюмінієвий профіль. Це дозволяє підвищити надійність і довговічність конструкції;
  • за допомогою рефлексолі економиться кондиціонування приміщень. До попадання на скло теплі промені розсіюються на полотні, це і призводить до зменшення температури в кімнаті, як мінімум на 5 градусів;
  • ідеально підходять і для холодної пори року. Повітряний прошарок перешкоджає виходу тепла з приміщення.

За практичність рефлексолі навіть і не варто переживати. Тканини виготовлені зі спеціального матеріалу, тому з часом не деформуються і не вигоряють; їм не страшні опади і забруднення. Догляд досить простий, легко піддаються чищенню. Компанія Roletoff пропонує вашій увазі рефлексолі стандартних кольорів - білий і коричневий. Але ми йдемо на зустріч нашому клієнтам, задовольняємо всі капризи, тому є можливість фарбування в будь-який колір. При цьому вартість на таке задоволення незначно відрізняється від стандартної колірної гами.

Ми здатні наблизитися до будь-якого інтер'єру, завдяки наданій колірній палітрі. Звернувшись до нас, ви отримаєте повноцінну професійну консультацію. При виниклих питаннях, ми з радістю відповімо на кожне з них. Допоможемо підібрати конструкцію, яка ідеально буде гармоніювати з інтер'єром. А функціональність буде радувати ваші потреби. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, здатні здійснити роботу будь-якої складності.