Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Гаражні ворота

Ворота - другий вхід в ваш будинок. Гараж - це приміщення не тільки для парковки автомобіля, але і зберігання речей (інструмент, видатковий матеріал для машини і т.д.). Гараж зобов'язаний відповідати вашому стилю життя і вимогам. Ворота - невід'ємна частина будь-якого гаража. Саме вони і відповідають за безпеку даного приміщення. На сьогоднішній день вибір великий, але є моделі, які користуються більшою популярністю серед населення.
Гаражні ворота - секційні ворота мають ряд переваг, завдяки чому з кожним роком набирають достатню кількість шанувальників.

Переваги гаражних (секційних) воріт:

  • Зламати такі ворота практично неможливо;
  • Легко відкриваються. У сезон не доведеться розчищати сніг для їх відкриття;
  • Мають два варіанти управління: вручну і автоматично (дистанційне керування дозволяє відкрити ворота, не виходячи з машини);
  • Безшумні. Сучасний механізм підняття і опускання НЕ видає неприємних звуків (і в нічний час доби сусіди можуть спати спокійно);
  • Займають мінімум місця в будь-якому положенні;
  • Сучасний дизайн. Прогрес не стоїть на місці і зовнішній вигляд з роками вдосконалюється;
  • Служать на протязі не одного десятка років. Не піддаються впливу вологи і корозії.

У відкритому вигляді гаражні секційні ворота - полотна, зроблені з горизонтальних панелей і з'єднані один з одним шарнірами. У закритому положенні - монолітна стіна.

Від чого залежить вартість на гаражні ворота

Ціна на гаражні секційні ворота залежить від обраного розміру, матеріалів і дизайну. При виборі ви переконаєтеся в можливостях різноманітного оформлення. При цьому фасад будинку буде залучати погляди і сторонніх людей. Кожен зможе вибрати конструкцію по своєму бюджету.

Де і як оформити та купити гаражні секційні ворота

Наша компанія пропонує кращі, не завищені ціни, здатні підкорити і здивувати кожного потенційного покупця. Фахівці високого рівня з колосальним досвідом роботи допоможуть зробити вибір на користь гідного варіанту. Правильно підібрані нами гаражні секційні ворота стануть не тільки надійним і вірним помічником вашого будинку, але і будуть носити стильний дизайн. Звертайтеся будь-яким зручним для вас способом: пишіть, телефонуйте, дайте про себе знати і байдужим не залишиться жоден клієнт!