Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Захисні ролети

Захисні ролетиЗахисні ролети - найефективніший, сучасно технологічно активний засіб захисту від злому, несанкціонованого проникнення. Високої якості захисні ролети забезпечують не тільки належний рівень захисту будинку, котеджу, комерційних об'єктів, а й забезпечують підвищений комфорт в приміщенні (влітку - прохолоду, в холодну пору - тепло), а також є стильним елементом, що надає будові дуже привабливий естетичний вигляд. Бренд Alutech - провідний світовий лідер на ринку ролетних систем, продукція якого широко відома і мега-затребувана у багатьох країнах Європи. Багатий асортимент рольставней і цілком демократична їх вартість дозволяють задовольнити запити широкого кола споживачів. Захисні ролети в Києві замовити по самій вигідною ціною пропонує професійна компанія Roletoff. Нас знають і нам довіряють! Найширший вибір захисних ролет на вікна, краща на ринку ціна, гарантовано висока якість і виконання замовлень будь-якої складності / обсягів у максимально стислі терміни - своєрідна візитна картка Roletoff. Наші клієнти ніколи не переплачують, довго не чекають і отримують захисні ролети бездоганної якості з тривалою гарантією (2 роки).

Захисні ролети на вікна - краще естетичне вирішення

РольставніВже є перевіреним часом і незаперечним фактом те, що купити захисні ролети на вікна - значить отримати максимально високого рівня захист від проникнення і злому. Їх ломом не зламати, як і іншим злодійським арсеналом. Щоб розкрити рольставні, необхідне спеціальне обладнання. Компанія Roletoff реалізує і встановлює ролетні системи, які мають сертифікований захист. Їх клас стійкості до злому - P3 і P4. В ролетах з екструдованими профілями мають посилені шини. Пінонаповнені профілі мають найкращі характеристики міцності завдяки унікальному поєднанню щільності м'якого і твердого пінного наповнювача. Пінонаповнення максимально рівномірне, без порожнин і пор, що гарантує високу ступінь стійкості до навантажень і мінімізує всі ризики деформації.
Ролети захисні на вікна з екструдованими профілями широко використовуються для установки на об'єктах, де пред'являються підвищені вимоги до захисту - офіси, банки, комерційні об'єкти і т.д. Для виготовлення профілів використовується виключно первинні високоякісні алюмінієві сплави. Висока якість лакофарбового покриття захисних коробів, профілів роликової прокатки підтверджена сертифікатом Qualicoat (Швейцарія).

профілі роликового прокату включають 7 типорозмірів:

  1. AR / 37, AR / 41 - використовується на невеликі прольоти, площа яких до 7 М2
  2. AR / 45 - використовується на невеликі прольоти, площа яких до 7,5 М2
  3. AR / 55 - використовується на середні прольоти, площа яких до 10 М2
  4. AR / 77 - використовується на великі прольоти, площа яких до 16 М2

Чим більше профіль, тим ширше ламелі на ньому. Кожен з профілів має свої обмеження в розмірах, а також обмеження по вазі на певний отвір. Наші менеджери допоможуть точно підібрати Вам потрібний профіль.
Екструдовані профілі AER45 / S і AER55 / S із застосуванням посилених шин GR60 × 21 / S і GR75 × 27 / S сертифіковані на класи стійкості до злому Р3 і Р4 відповідно до ГОСТ Р 52502-2005, ГОСТ Р 52503-2005, СТБ 51.2 .03-2000. Це властивість дозволить встановлювати їх на об'єктах з підвищеними вимогами до противозламного захисту (банки, офіси, магазини).

Багатство колірних і дизайнерських рішень

Захисні віконні системи мають перевагу - багатий вибір кольорових гам і різноманітність найвдаліших і стильних рішень захисних коробів, бічних кришок. Компанії вдалося добитися найвищої відповідності всіх кольорів профілів з різними видами покриттів (полімерно-порошковим, поліуретановим, поліефірним), що гарантує один тон забарвлення всіх елементів ролетной системи. Багатий вибір колірних і дизайнерських варіацій рольставней дозволяє підібрати варіант, який максимально гармонує і лаконічно вписується в будь-який архітектурний стиль будівлі - від класики до ультрамодних стилів.

Захисні ролети мають високі показники енергоефективності. Їх використання істотно збільшує сумарний опір теплопередачі вікна - на 40-50%. Рольставні дозволяють зменшити тепловтрати будівлі на 6-8%. Крім того, в силу своїх конструктивних особливостей і якісного виконання, захисні ролети мають високу вітростійкість.

Короба для захисних ролет
Кольорова гамма захисних ролет

Колірна палітра профілів і комплектуючих ролетних систем гарантує різноманітність варіантів для поєднань захисних ролет з фасадом будівлі. Можна поєднувати колір самого полотна з іншим кольором напрямних.

Комфорт і зручність експлуатації

Слід зазначити, що профілі роликового плющення виготовляються в 7 типорозмірах: від AR / 37 до AR / 77. При виборі ролетів потрібно враховувати, що чим більше профіль, тим ширше на ньому ламелі. У компанії Roletoff рольставні купити можна як електричного, так і ручного приводу управління.

Ми пропонуємо на вибір такі види приводів:

Варіанти керування захисними ролетами

         Шнуровий редуктор                Воротковий привід               Стрічковий привід             Пружинно-инерційний

  1. шнуровий привід редуктора (до 20 кг)
  2. стрічковий інерційний привід (до 15 кг)
  3. шнуровий інерційний привід (до 15 кг)
  4. воротковий привід (до 35 кг)
  5. кордовий привід (до 80 кг)
  6. пружинно-інерційний механізм (від 6 до 80 кг) 

Кожен з приводів має свої переважні особливості і вибирається в залежності від побажань замовника.

Захисні ролети - надійне і вигідне рішення захисту свого будинку

посиленний профільВам потрібні надійні недорогі і перевірені часом ролети? Захисні ролети, які реалізує наша компанія, по праву вважаються кращими серед інших торгових марок і справедливо заслужили схвальні відгуки від своїх численних власників. Захисні ролети купити в Києві гарантовано високої якості, за найкращою ціною на ринку і з швидкою їх установкою досить легко. Наша компанія надає послуги з продажу та встановлення захисних ролет з 2005 року. Кваліфіковані менеджери компанії нададуть вам детальну інформацію з усіх питань і допоможуть зробити оптимально правильний вибір профілю. Для зручності та економії Вашого часу складемо попередній розрахунок Ваших виробів. За Вашою заявою оперативно надішлемо фахівця для виміру прорізів. У найкоротші терміни (від 2 до 5 днів) виготовимо ролети захисні і забезпечимо монтаж будь-якої складності на професійному рівні. Всі монтажники компанії Roletoff мають досвід роботи не менше 5-ти років, а на встановлені вироби надається гарантія 2 роки. Просто зателефонуйте нам!