Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Карнизи на вікна

Прикраса вікна - невід'ємна частина будь-якого приміщення. Це той предмет в інтер'єрі, який перший кидається в очі і завдяки йому створюється загальне враження про декор. Основними складовими для прикраси є: карниз і штори. На сьогоднішній день ринок насичений декоративними і функціональними конструкціями.
Карнизи для штор - головне і важлива ланка всієї конструкції. Достаток стильових рішень перевершує всі очікування. Це раніше були однотипні карнизи, які просто підтримували тканину. Зараз - це повноцінний декоративний виріб. З огляду на все критерії вибору і правильно підібравши карниз, оформлення вікна стане не тільки унікальним, красивим, але і доречним.
Споконвіку карниз - це горизонтальна конструкція, яка фіксує завіси різного типу.

Способи кріплення карнизів для штор:

  • Настінні - традиційний популярний варіант. Для приміщень з невеликими вікнами даний спосіб кріплення вважається найкращим. В основному використовують при наявності підвісних або натяжних стель.
  • Стельові - дозволяють управляти простором в приміщенні, складаються з одного або декількох рядів. Тільки ваша фантазія здатна зрозуміти бажаний результат: вибір відповідної форми і забарвлення.

Перш, ніж робити вибір на користь певного карниза, варто визначитися в перевагах:

  • Матеріал. Не слід гнатися за красою, безпека - важливіше. Зверніть увагу на той матеріал, який гармонійно впишеться в ваш інтер'єр. Наприклад, пластик ідеально поєднується зі стилем хай-тек.
  • Вид штор - полотно, якою мірою тяжкості буде прикрашати кімнату, будуть це тільки штори або ще ламбрекени і т.д. Карниз повинен володіти практичними властивостями.

З огляду на всі перераховані вище поради, є величезний шанс підібрати оптимальний карниз.

Де і як купити карнизи в Києві

У сучасному світі купити гарний карниз не складає труднощів, єдиною відмінністю є ціна. Наша компанія пропонує багате розмаїття карнизів на будь-який смак. Є сумніви у виборі? Звертайтеся будь-яким зручним для вас способом: пишіть, телефонуйте і фахівці нашої компанії з легкістю допоможуть визначитися з вибором. У найкоротші терміни гідно підібраний карниз буде радувати вас своєю присутністю в інтер'єрі.