Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Терасні системи

Поняття «терасові системи» зустрічається досить часто, але далеко не всі розуміють значення даного словосполучення. Терасна система - конструкція, що включає в себе терасну дошку, опорні конструкції і супутні комплектуючі (садовий паркет). Для удосконаленої підходящої системи слід враховувати кілька факторів: особливості грунту, обробку будинку і фундамент, відстань від землі до фінішного покриття тераси. Такі системи дуже популярні у благоустрої території та легких будівлях на відкритому повітрі.

Всі три складові терасної системи мають свої особливості

Терасна дошка - витримує навантаження різного ступеня тяжкості. Їй не страшні погодні умови: ні волога, ні дощ тощо. Для виготовлення дошки використовують дерево (дуб, кедр, модрина) і деревинно - полімерний композит (полімери і натуральна деревина). Завдяки такому складу вона і має ряд переваг:

  • не вимагає особливого догляду;
  • стійка до навколишніх умов - волога, шкідники, вигоряння;
  • проста в монтажі;
  • має протиковзкий ефект.

Така дошка легко справляється з рішенням дизайнерських завдань. І це зрозуміло! Можна облаштувати дитячі майданчики, садові доріжки; ідеальна і в якості підлогового покриття в прибудовах (веранда, тераса, альтанка). Крім перерахованих переваг, терасна дошка буває в різних кольорах. Її легко комбінувати з іншими матеріалами. А монтаж дошки простий, але довіритися треба професіоналам. Тоді прослужить вона довго.

Садовий паркет - дозволяє внести родзинку в домашній комфорт. Це відмінний шанс перетворити зону біля басейну, веранди або тераси.
Він не схожий з домашнім покриттям підлоги, вони ніяк не переплітаються. Можливо, схожий тільки зовнішній вигляд. Садовий паркет стійкий до перепадів температури і вологи, не схильний до вигоряння і займання. Виготовляється цей матеріал з натуральних деревних порід і деревно - полімерного композиту. Другий матеріал проявляє себе краще в експлуатації. Він не примхливий, забирає менше часу на догляд. Садовий паркет легко укладається і розбирається.

Регульовані опори - це головні деталі, від них буде залежати термін служби експлуатації підлогового покриття. Призначені для укладання плитки та установки терасових дощок. Встановлюються опори на будь-який рельєф і тип поверхні. Все одно за підсумком виходить ідеально рівна поверхня. За допомогою них будь-які дизайнерські рішення будуть вирішені.

На сьогоднішній день пропонуються опори з трьох видів матеріалу: пластик, метал і їх комбінація. Стійкі до пошкоджень будь-якої складності.

В цілому, просто придбати терасові системи - це не вирішити питання. Вони повинні відповідати всім стандартам і мати високою якістю. Наша компанія пропонує не тільки терасові системи високої якості, але і відмінні ціни! Завдяки нашому налагодженому сервісу, ви отримуєте максимум задоволення від покупки.