Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Горизонтальні жалюзі на вікна

Горизонтальні жалюзі на вікна - ідеальний спосіб елегантно підкреслити загальний інтер'єр приміщення і його колірну гамму. Подібні вироби користуються особливою популярністю, тому їх часто можна зустріти не тільки в житлових будинках, але також і в оформленні вікон державних установ та різних офісів. Однак, давайте розглянемо жалюзі горизонтальні більш детально, дізнаємося деякі особливості конструкції і переваги, що в подальшому дозволить мати про них більш чітке уявлення.

горизонтальні жалюзі

Детальніше про горизонтальних жалюзі

Як вже зрозуміло з самої назви, в даних конструкціях ламелі мають горизонтальне розташування. У той же час вони відрізняються досить широким асортиментом, що дозволяє вибрати для того або іншого приміщення максимально відповідний варіант. Наприклад, горизонтальні жалюзі можуть відрізнятися за типом розташування (зовнішні, міжрамні і мансардні), виходячи з виду самих ламелей (класичні та хвильові), а також за типом підйомного механізму і звичайно ж системі управління (прості і складні). Одночасно з цим всі вироби виготовляються з різних матеріалів, що також в якійсь мірі впливає на їх характеристики. Так, жалюзі з алюмінію універсальні, не схильні до деформацій і відображають до 80% сонячних променів; пластикові - не вимогливі у догляді і тривалий час зберігають свою первинну форму; дерев'яні - найкращим чином захищають приміщення від сонячних променів і не перегріваються; тканинні - обробляються спеціальним просоченням, тому не вбирають бруд і не накопичують пил.

Жалюзі горизонтальні та їх переваги

  • різноманітність матеріалів і їх колірних рішень, завдяки яким в приміщенні можна створити унікальний дизайн і надати йому в цілому більшого комфорту і затишку;
  • купити горизонтальні жалюзі, ціна яких - це ще одна перевага виробу, також необхідно через абсолютно просте регулювання рівня освітлення: в залежності від уподобань, можна повністю не пропускати світло в кімнату або ж зробити освітлення максимально м'яким і приємним;
  • прості і безпечні в плані експлуатації, адже з механізмом управління впорається навіть дитина;
  • не накопичують статичну електрику при контакті зі шторами і стійкі до вологи;
  • надійні, тому що проста конструкція практично повністю дозволяє уникнути будь-яких поломок.

Варто зазначити, що подібні вироби - це практичне рішення, завдяки яким кожне приміщення виглядає набагато ефектніше. Купити жалюзі в Києві абсолютно просто, до того ж наш інтернет-магазин надає кожному бажаючому широкий асортимент конструкцій, сертифікати якості та гарантію на них. Сама продукція виготовлена ​​з міцних і надійних матеріалів, дозволяє повністю регулювати світловий потік, невибаглива в догляді і відрізняється своїм тривалим експлуатаційним терміном. Також ми пропонуємо індивідуальне виготовлення горизонтальних жалюзі і багато інших корисних послуг, якими можна скористатися.