Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Японські штори в дизайні приміщень

 Разом із загальним інтересом до азіатській культурі в моду прийшли так звані японські штори. Саме їх лаконічність і елегантна простота стилю дозволили завоювати позитивні відгуки серед багатьох споживачів. Однак, давайте ж детальніше розглянемо ці привабливі для багатьох елементи декору, дізнаємося про їх конструктивні особливості та причини, через які вироби необхідно придбати.

Японські штори і їх відмінності від класичних конструкцій

   З самого початку варто обумовити той момент, що японські штори представлені у вигляді тканинних панелей, закріплених між двома горизонтально розташованими направляючими. Кожна з них має кілька паралельних «полозів», за якими в подальшому і пересуваються самі панелі. В якійсь мірі їх конструкція схожа з вертикальними жалюзі, але панелі тут не повертаються, а зсуваються. У більшості випадків вони мають досить великий розмір (від підлоги до стелі), але в якості винятків для великих віконних прорізів виготовляються спеціальні штори укороченого розміру. До слова, особливістю вироби можна однозначно назвати те, що в конструкції обов'язково присутні одна або дві нерухомі панелі, за якими шикуються вже динамічні елементи.

Переваги японських штор

   Купити японські штори, ціна яких доступна для всіх бажаючих, варто як мінімум через декілька переваг. Отже, серед них можна виділити наступне:

    Рівна і гладка поверхня виробів, яка ні за яких обставин не утворює складок і не затримує пил. Ця особливість робить їх абсолютно гіпоалергенними і створює в будинку максимально комфортні умови.
    Ефективно захищають від сонячних променів, протягів і спеки.
    Незатруднітельним догляд, який займає зовсім небагато часу: необхідно лише зняти штори з каркаса і випрати їх точно так же, як і звичайні тканини.
    Можливість створення в приміщенні унікального дизайну шляхом комбінування, наприклад, прозорих і щільних моделей, однотонних або з візерунком, що в підсумку дозволяє отримувати стильні і одночасно з цим оригінальні поєднання. До всього іншого, використовувати їх можна як в житлових приміщеннях, так і в офісах, ресторанах і навіть урочистих залах.
    Можливість використання не тільки для вікон, але також і для міжкімнатних перегородок, що досить зручно.

   Як, мабуть, зрозуміло з усього вище перерахованого, дані вироби мають на увазі під собою справжнісіньку можливість, що дозволяє втілити в життя всі сміливі ідеї щодо інтер'єру. Купити японські штори в Києві - це процес абсолютно не важкий, а за допомогою нашого інтернет-магазину навіть навпаки - захоплюючий і швидкий. Ми пропонуємо своїм покупцям тільки найкращі моделі, виготовлені виключно з якісних, надійних, довговічних і безпечних для здоров'я матеріалів. Також кожному надаються сертифікати якості та гарантія на всю продукцію, так і в цілому привабливий дизайн наших японських штор і їх широкий асортимент не залишив байдужим ще жодного покупця.