Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 533-43-83
        +38(068) 283-20-77

Тканинні ролети відкритого типу

Тканинні ролети відкритого типу

За популярністю серед користувачів тканинним ролетів відкритого типу вдалося обігнати звичні громіздкі штори і класичні вертикальні жалюзі. Пов'язано це з простою установкою, невибагливим обслуговуванням і доступною вартістю конструкції.

Відкриті тканинні ролети

Свою назву тканинні ролети відкритого типу отримали через відсутність додаткової захисної касети на робочому валу, на який намотано щільне тканинне полотно. У складеному вигляді полотно ергономічно і акуратно складено у верхній точці кріплення. У розкритому стані щільно закривати віконний отвір ролетів допомагає спеціальна планка-обважнювачі, яка фіксаторами кріпиться внизу полотна.

У парі з простою конструкцією, виробники наділили вишукані тканинні ролети і універсальністю монтажу - вони встановлюються під стелею, в стіні, а також на віконному отворі.

Переваги тканинних ролет відкритого типу:

    Простота конструкції - опустити ролети на вікно може навіть дитина.
    Надійний захист від нав'язливих сонячних променів - ролети поглинають до 75% денного світла, залишаючи в приміщенні приємну напівтемряву.
    Пилевідштовхуючий тканину - все полотна тканинних ролетів обробляються акрилатом, завдяки чому на них не осідає пил. У зв'язку з цим, сучасні аналоги традиційних штор не потрібно регулярно знімати і прати.
    Універсальність кольорів і розмірів - тканинні ролети купити можна і готові, і виготовлені за індивідуальним замовленням.
    Доступна вартість - з огляду на просту конструкцію і невибагливого догляду ціна тканинних ролет відкритого типу в 1,5 рази нижче, ніж вартість моделей закритого типу.
    Чи не вбирають запахи і не вигоряють від впливу сонячних променів.
    Можуть закрити віконний отвір будь-якого розміру.

З причини використання щільних натуральних тканин виробник допускає усадку і загин країв полотна в процесі експлуатації тканинних ролетів. Під впливом вологи тканина може скоротитися в розмірах на 2%. При габаритах вироби 100 × 100 см можливий загин країв тканини до 3 см.

Тканинні штори відкритого типу - це інновація серед сонцезахисних систем. Дані вироби являють собою комплекс контрастів: вони поєднують просту конструкцію і складні візерунки; швидкий монтаж і тривалу експлуатацію; універсальне використання і індивідуальні розміри. Справжнім шанувальникам простих сучасних рішень відкриті рулонні ролети точно припадуть до душі.