Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Алюмінієві жалюзі

Класичні горизонтальні алюмінієві жалюзі - це унікальна сонцезахисна система, яка, з одного боку, пропускає в приміщення денне світло в потрібній кількості, а з іншого - забезпечує приватність.

алюмінієві жалюзі

Хоча сучасні ролети виготовляють з тканини, бамбука і пластика, алюмінієві жалюзі все одно купаються в популярності. Причина цього феномена проста - ця сонцезахисна система є доступною за вартістю і легкої в монтажі. Всі ці переваги в комплексі дозволяють споживачеві отримати легкий і сучасний аналог звичним громіздким тканинним шторам.

Алюмінієві жалюзі горизонтальні наділені такими характеристиками:

  • Регульованим освітленням - одним поворотом пластикової ланцюжка або нитки, жалюзі забезпечують в приміщенні приємну напівтемряву, легку тінь або необмежений доступ сонячного світла.
  • Несприйнятністю до ароматів - алюмінієві жалюзі можна встановити на вікна в закладі громадського харчування, на складі лакофарбових матеріалів або на кухні.
  • Невибагливістю у догляді - щоб алюмінієві ламелі знову заблищали чистотою, користувачеві досить акуратно протерти кожен з них вологою м'якою ганчіркою з мікрофібри.
  • Несприйнятністю до сонячних променів - тим, чиї вікна виходять на південну сторону, рано чи пізно доведеться задуматися про покупку щільних тканинних штор або ролетів. Алюмінієві жалюзі на вікна не вигоряють, не жовтіють і не блякнуть під постійним впливом прямих сонячних променів, зберігаючи свій первозданний вигляд на довгі роки.
  • Широкий асортимент кольорової гами - всі давно звикли до того, що горизонтальні жалюзі - це полотно з білосніжних ламелей. Зараз цю теорію можна спростувати, так як споживач може вибрати практично будь-який колір алюмінієвих жалюзі.

Класичні алюмінієві горизонтальні жалюзі - це світлозахисна система з простою конструкцією і складним комплексом функцій. Виріб підтримує строгий інтер'єр приміщення, захищає його від сонячних променів і заважає цікавим перехожим втручатися в чуже приватне життя.

Споживач може придбати готові горизонтальні жалюзі або замовити індивідуальне виготовлення спеціальної сонцезахисної системи. Відрегулювати рівень потрапляння світла дозволяє поворот ламелей навколо своєї осі. Щоб насолоджуватися необмеженим денним світлом, досить тільки потягнути за нитку (ланцюжок) і згорнути жалюзі.