Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Кухня - це особливе місце, де збираються всі члени сім'ї. Збираючись на сніданок або вечерю, обговорюються різні нагальні питання. Кухня - місце, де хочеться насолодитися улюбленими стравами в оточенні приємної комфортної атмосфери. Тому інтер'єр кухні повинен бути затишним і красивим. Але не тільки естетична сторона є важливою, а також і функціональність. Останнім часом штори не є вигідним варіантом для кухні. Вони охопили багато негативних сторін. На заміну шторам прийшли - жалюзі, але вони не змогли отримати популярність серед населення (створюють відчуття офісного приміщення).

тканинні ролети на кухню

Індустрія інтер'єрного дизайну крокує вперед і на зміну прийшли тканинні ролети. Кожна господиня замислюється: бути чи не бути ролетам на кухні. Але незважаючи на це, вони швидко стали користуватися попитом, і це не без причини. Переваг тканинних ролет достатньо. Виготовляються вони тільки з натуральних матеріалів. Зазвичай це бавовна або льон. Навіть не дивлячись на використаний екологічно чистий матеріал, ролети піддаються пропитуванню спеціальною рідиною. Завдяки цьому ролети можуть служити не один рік: зменшується осідання та проникнення пилу, жиру та бруду. А при виявленні невеличкої плямки на тканині, яка має гладку фактуру, її легко видалити звичайним білим гумовим ластиком, причому, не застосовуючи зайвих зусиль. Більш глобальні забруднення видаляються за допомогою вологої губки з використанням невеликої кількості мийних засобів, які не містять активних речовин.

Купити ролети можна абсолютно будь-якої ширини та висоти. Але це не є головним, а основним фактором є можливість нанести на поверхню будь-який бажаний орнамент незалежно від складності. Втілити все задумане в реальність не складе труднощів. Вони чудово виглядають як самостійно, так і в поєднанні з шторами, тюлем або портьерами.

Багато хто задумується, як ролети, що знаходяться на сонячній стороні, можуть служити довго? Адже попадання прямих сонячних променів сприятливо для вигорання. Але не у випадку тканинних ролет - вони захищені від вигорання. При цьому, вони не тільки не можуть вигоріти, але й захищають інші предмети на кухні. Кріпити їх рекомендується до рамки вікна. При такому правильному підході кожна стулка має свою штору.