Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

У сучасному світі багато хто хоче вдосконалити і перетворити свій інтер'єр. Це стосується не тільки глобального ремонту, але і дрібниць, з яких і складається загальна «картина». Ми всі звикли бачити в приміщеннях громіздкі портьєри або офісні стандартні жалюзі. Але їм на зміну прийшла альтернатива - рулонні штори. Вони не тільки забезпечують затишок і гарний зовнішній вигляд, але і володіють функціональністю.

сучасні рулонні штори

Рулонні штори на вікна - новинка серед різновидів жалюзі, що представляє єдине полотно, здатне закрити всю поверхню вікна і згортатися зверху в рулон. Вони зустрічаються з тканинами, які мають різну фактуру. Перевага віддається тканинам з додаванням льону, джуту, бавовни; зустрічається і поліестер або нейлон. Для приміщень з підвищеною вологістю підходять системи з покриттям з полівінілхлориду. Частенько вони зустрічаються в доповненні з декоративними елементами: кистями, бахромою. Користуються попитом штори і з індивідуальним підходом - нанесенням логотипів замовника, фотографії.

Як і будь-який предмет, рулонні штори мають свої переваги і особливості:

  • простота монтажу. Вони кріпляться до вікна будь-якого виду різноманітними способами (до стелі, на мансарді, до самої стулці вікна і т.д.);
  • універсальність. Їх використання можливе в будь-якому приміщенні (спальня, вітальня, офіс, дача і т.д.);
  • практичність. Не вимагають особливого специфічного догляду. Достатньо раз на місяць приділити їм увагу і протерти вологою ганчіркою або, навіть, пропилососити;
  • декоративність. Штори стануть прикрасою інтер'єру.

Матеріал штор кожен вибирає під свої побажання і пріоритети. Все залежить від місця їх розташування, буде то спальня або вітальня, офіс або дитяча кімната.