Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Компанія Roletoff вже не один рік (зокрема, з 2005 року) виробляє рулонні штори на будь-який смак. Ми не стоїмо на місці і вдосконалюємося кожен рік на радість наших клієнтів. Ми працюємо не тільки в Києві, але й з регіонами. Бачити щасливі обличчя після успішної покупки - запорука нашого успіху. Не треба витрачати час на пошук гідного виробника. Ми здатні надати хороші умови і гарантуємо гідну якість виготовлення рулонних штор.

Виробництво рулонних штор

Ми виробляємо будь-які можливі сонцезахисні вироби. Як кажуть, людину зустрічають за одягом, а приміщення - за вікнами. Заходячи в будь-яке приміщення, вікна відразу кидаються в очі і відіграють велику роль у створенні затишку та атмосфери. Уявіть тільки, що в вашому офісі знаходяться гармонійно вписуючіся рулонні штори. Вони, безперечно, привернуть погляди партнерів, викликаючи відчуття розкіші та довіри. Ми прислухаємося до ваших уподобань та бажань, але зробити штори, які сподобаються вашим клієнтам - наша задача.

Перевагою є весь спектр послуг, які ми надаємо: починаючи від виїзду замірника та закінчуючи монтажем.

Виробництво рулонних штор

Ми надаємо гідний вибір, завдяки якому ви можете отримати оригінальне неповторне виконання. Є можливість замовити виготовлення штори складної форми та нестандартної фактури, які ми виготовимо спеціально для Вас за індивідуальним дизайном.

Не потрібно переплачувати посередникам за їх послуги та доставку, є ми - виробники. Придбавши виріб у нас, Ви отримуєте найвигіднішу цінову пропозицію без будь-яких додаткових платежів посередникам.

Щоб купити рулонні штори в Києві, варто виконати прості дії: або оформити замовлення на сайті, або зателефонувати за вказаним номером телефону на сайті. В обох випадках вами буде отримана доступна безкоштовна консультація менеджера.