Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Блекаут

Останнім часом велика кількість людей купують систему блекаут. І це не дивно, адже вона не тільки створює затишок, зберігає прохолоду в приміщенні, але і проста в експлуатації. Відмінною особливістю даного різновиду є виконання зі спеціальної світлонепроникної (світловідбиваючої) тканини. Вона дозволяє на всі 100% затінити приміщення. Блекаут вважаються універсальним текстильним виробом.

блекаут

Тканинні ролети блекаут стануть прикрасою будь-якого приміщення (в офісі або будинку). Завдяки своїй універсальності вони підійдуть як для пластикових, так і для звичайних вікон. Ідеальні для приміщень, де встановлені комп'ютери, телевізори, проектори, домашні кінотеатри і це обгрунтовано. Приємніше і безпечніше для очей робота без відблисків. Нерідко користуються попитом і для установки в дитячу кімнату.

Black-out виготовляють з тканини, що складається з термозащитного матеріалу (полівінілхлориду або акрилу). Вироби можуть бути не тільки двошаровими, а й володіти трьома шарами. Жодна звичайна портьерная матерія не має стільки переваг.

Тканина буває декоративної з одного боку або однотонної з обох. Характеристики тканини знаходяться на вищому рівні і відповідають світовим стандартам. Можна використовувати і в приміщенні з великим скупченням людей.

У сучасному світі надано великий вибір тканин блекаут. Вони відрізняються не тільки практичністю, але і щільністю, різними відтінками, методом нанесення малюнка, ступенем поглинання світла.