Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 533-43-83
        +38(068) 283-20-77

Тканинні ролети Блекаут

У сонячні дні хочеться сховатися від попадання сонячних променів. Кожен намагається знайти вихід з положення. Останнім часом більшість кількість людей віддають перевагу ролетів. І це не дивно, адже вони не тільки створюють затишок, зберігають прохолоду в приміщенні, але і прості в експлуатації. З новинок виділяється Black-out. Відмінною особливістю даного різновиду є виконання зі спеціальної світлонепроникної (світловідбиваючої) тканини. Це дозволяє на все 100% не проникнути світла всередину приміщення. Вважається універсальним текстильним виробом.

Такі ролети стануть прикрасою будь-якого приміщення (в офісі або будинку). Завдяки своїй універсальності вони підійдуть як для пластикових, так і для звичайних вікон. Ідеальні для приміщень, де встановлені комп'ютери, телевізори, проектори, домашні кінотеатри та це обгрунтовано. Приємніше і безпечніше для очей робота без відблисків. Не рідко користуються попитом і для установки в дитячу кімнату.

Ролети Black-out шиють з натуральної тканини, що складається з вогнезахисного матеріалу (полівінілхлориду або акрилу). Тканинні ролети можуть бути не тільки двошаровими, а й володіти трьома шарами. Виходить, що в процесі виготовлення можна сміливо заздалегідь закладати кількість обробок акрилової піною. Якщо обробили три рази, значить і отримали три шари. Виробництво тканини - процес не з простих, її трудомісткість впливає на вартість. Але отримана тканина повністю виправдовує свої характеристики. Жодна звичайна портьерная матерія не має стільки переваг.

Тканина Блекаут буває декоративної з одного боку або однотонної з обох. Характеристики тканини знаходяться на вищому рівні і відповідають світовим стандартам. Можна використовувати і в приміщенні з великим скупченням людей.

У сучасному світі надано великий вибір тканин Блекаут. Вони відрізняються не тільки практичністю, але і щільністю, різними відтінками, методом нанесення малюнка, ступенем поглинання світла.