Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Рулонні штори з малюнком

Вікно - центральний елемент будь-якого приміщення, від їх оформлення залежить загальний вигляд кімнати. Дизайнерська композиція всього приміщення залежить від вибору штор. Все частіше споживачі віддають перевагу рулонні штори, тому що вони функціональні, практичні і красиві. Для бажаючих зробити приміщення яскравим і унікальним варто звернути увагу на рулонні штори з малюнком.

рулонні штори з малюнком

Особливості та переваги рулонних штор з малюнком

Головною позитивною стороною і особливістю рулонних штор з малюнком є ​​можливість нанесення будь-якого бажаного малюнка. Незважаючи на вибране зображення, рулонні штори захищають від попадання прямих сонячних променів і не вимагають особливого догляду.
Вибір малюнка повністю залежить від приміщення, де буде розміщена рулонний штора. Наприклад, на кухню ідеальним варіантом стане зображення фруктів; дитячу кімнату доповнять рулонні штори з улюбленим зображенням мультяшного героя; в спальню гармонійно впишуться - міські види, екзотичні пейзажі і т.д. У будь-якому випадку вибір залежить тільки від ваших побажань і переваг.

Будь-яке ваше бажання буде виконано фахівцями нашої компанії. У найкоротші терміни ми створимо справжній, бажаний вами шедевр.