Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

 

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 595-07-36
        +38(068) 283-20-77

Рулонні штори в дитячу кімнату

Оформлення вікон є однією з важливих складових у створенні індивідуального інтер'єру внутрішніх приміщень. Особливо значущим і відповідальним моментом для батьків є оформлення рулонними шторами дитячої кімнати. Улюблене чадо проводить в своїй кімнаті велику кількість часу, тому перед тим, як замовити рулонні штори, до їх вибору треба підійти ретельно. Варто враховувати не тільки вік дитини, але і практичність самих штор.

рулонні штори в дитячу кімнату

При виборі рулонних штор в дитячу кімнату треба врахувати побажання дитини: будь то малюк чи підліток. В ідеалі це має бути тканина натуральна або з невеликим додаванням синтетики. Це дозволить убезпечити дитину від алергічних реакцій. Велику роль відіграє й інтер'єр кімнати: дизайн штор повинен повністю відповідати супутнім відтінкам (шпалери, меблі). Щоб не помилитися з вибором, варто при денному світлі оглянути кімнату для ухвалення рішення. Якщо вона проста у виконанні, то урізноманітнити можна яскравими, веселими моделями. І навпаки, строкатим стін підійдуть однотонні рулонні штори в дитячу.

Не варто забувати про розташування кімнати: північна або південна сторона будинку. У південній стороні слід сховатися від попадання прямих сонячних променів. А в північну - внести світлі тони. Розмір дитячої грає не малу роль. Тут треба дотримуватися основного правила - світлі відтінки збільшують простір, а темні - зменшують.

Повноцінний розвиток дитини відбувається від багатьох зовнішніх чинників. При виборі рулонних штор в дитячу кімнату слід враховувати всі деталі. Наприклад, кислотні кольори здатні підняти не тільки настрій, але і спровокувати агресію у дитини будь-якого віку. А ніжні тони будуть діяти, як заспокійливий засіб. Великі й соковиті малюнки швидко набридають, перевагу варто віддати дрібному квіточці або горошку. Для підлітків абстрактність стане кращим виконанням на рулонних шторах.

В цілому, кожен батько знає свою дитину, її індивідуальні особливості. І тільки він здатний висловити свої побажання, які ми втілимо в реальність!