Консультация и прием заказов: 
пн-пт 9:00-19:00
Выезд специалиста: пн-сб 8:00-20:00
roletoff.tm@gmail.com

  +38(066) 133-79-19
  +38(063) 533-43-83
        +38(068) 283-20-77


рулонні штори для кухні
Рулонні штори для кухні набули розголосу завдяки дизайнерам, які знайшли в них багато переваг. І не даремно! Це відмінний спосіб прикрасити вікно і захистити кімнату від променів сонячного світла, вони прості у використанні. А різноманітність фактур і колірної гамми дозволяють зробити правильний вибір.

Рано чи пізно кожна господиня стикається з дилемою: бути чи не бути рулонним шторам на кухонному вікні. Тут і сумнівів бути не повинно, адже рулонні штори для кухні - це відмінний спосіб прикрасити вікно і захистити кімнату від променів сонячного світла.

Розрізняють декілька видів рулонних штор для кухні:

Класичні - кріпляться у віконний отвір або на стіну. В даному випадку валик з тканини нічим не захищений, тому штори піддаються швидкому забрудненню. Але і вартість на них відповідна.
    Касетні - функціональні. Механізм дозволяє фіксувати штору не тільки в верхньому, але в проміжному положенні. Володіє спеціальним коробом, який дозволяє приховати штору в складеному вигляді.
    Міні - прості в монтажі (не вимагають просвердлювання рами). Бувають вони відкритого і закритого типу.

Переваг у рулонних шторах для кухні предостатньо:

- практичність. Без особливих зусиль можна як відкрити, так і затемнити вікно, в залежності від побажань.
- легкість догляду. Для збереження чистого виду досить, у міру необхідності, протерти вологою ганчіркою або пропилососити.
- естетичність. Завдяки різноманітності і правильному підбору, кухня перетвориться.
- компактність. Не маючи нічого зайвого, вікно виглядає акуратно.
- довговічність. При правильному догляді їм забезпечений довгий термін служби.

На сьогоднішній день надається вибір тканин різного складу і щільності. Також користується попитом і нанесення логотипів і навіть фотографій.

Гарна кухня створює не тільки відмінний настрій господині, а й затишок. Приготовлені страви в гідному оригінальному інтер'єрі стануть в рази смачніше! Головне правильно підібрати штори і приємна атмосфера вам гарантована.